Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
skibus
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava Skibusem na Lipno

Skibusem na Lipno

Skibusem České Budějovice - Lipno nad Vltavou

O víkendech a státních svátcích (kromě 24. 12., 25. 12., 31. 12. a 1. 1.) pak na trase České Budějovice – Český Krumlov - Lipno nad Vltavou jezdí skibus. Skiareál Lipno podporuje ekologickou dopravu do areálu a přispívá na tento hromadný způsob dopravy slevou 30% na jednodenní skipas. Skibusy z Českých Budějovic jsou mezi lyžaři poměrně oblíbené.

Skibusem od Černé v Pošumaví, Frymburku, po Lipně a s napojením na vlak

Zcela pohodlně a bez starostí o auto nebo parkování se letos dostanou lyžaři do Skiareálu Lipno z nedalekého Frymburku, Černé v Pošumaví, Přední Výtoně a po přestupu z vlaku i z Loučovic, Vyššího Brodu a Herbertova.
Do skiareálu se tak lyžaři dostanou bez auta, a pokud využijí úschovnu, která je hned na parkovišti, tak i bez starostí o lyže a boty, které si nandají až přímo u lanovky.

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

Vaše zážitky

Nejkrásnější zážitek z Lipna :) moc jsme si to tam užili. Rio 2016 už se těším na další akci na Lipně :) přeju vám krásné pondělí s pozdravem Veronika

Veronika Országhová

Milujeme Lipno ❤️❤️

Martina Kalinová

Můj včerejší lipenský zážitek byl už samotný vstup do lipenského parku...dívat se na tu nádheru a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.... Přijela jsem se podívat na vystoupení skupiny New Rangers ...a největším zážitkem pro mě bylo i osobní setkání s legendou Jirkou Weisserem :-)

Libuše Návorková

Po dlouhé době na Lipně a rovnou na Olympiádě! Cenu za rychlost asi nezískáme, ale za komické nastupování a vystupování (včetně mlácení pádlem do hlavy) bychom mohli mít zlatou! ;-)

Aneta Patáková

Nezapomenutelný zážitek jsme měli s rodinou v království lesa,dětičky si to super užily, všem vřele tento výlet doporučuji

Ivana Vítková

Partneři

Stezka korunami stromů Lipno
Helly Hansen
Kudy z nudy CzechTourism
Landal
Svazek Lipenských obcí
Jednota
Originální poštovní známky 1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016