Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lišák fox
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Pro děti Klub lišáka Foxe

Klub lišáka foxe

Ahoj děti a vážení rodiče,
jmenuji se lišák Fox a jsem maskotem Skiareálu Lipno, kde si spolu hrajeme a zažíváme spousty zábavy. Líbí se vám na Lipně taky tak jako mě? Jestli ano, tak se přidejte do mého KLUBU LIŠÁKA FOXE, a hrajte se mnou hru MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK pro ještě více zábavy, za kterou dostanete i krásné ceny.

KLUB LIŠÁKA FOXE

Co to vlastně je? To jste přeci vy - všechny děti, které se mnou brázdí svahy na lyžích, bobují a hrají hry, jenž jsem jim na letošní zimu připravil.
Když se registrujete do mého klubu, můžete si se mnou dopisovat, posílat fotky svých zážitků z Lipna a já vám budu posílat nové nápady a hry, které si spolu můžeme v zimě i v létě zahrát.

Registrace do klubu

HRA MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK

A teď vám milé děti a vážení rodiče povím, co jsem to vymyslel za pěknou hru. Hlavním úkolem hry - MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK je nasbírat co nejvíce razítek do vašeho deníčku a vyhrát tak krásné tričko KLUBU LIŠÁKA FOXE, které jsem pro vás děti připravil.

Jak na to?

1. Kde získat MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK?

Hra začíná na rezervacích Skischool Lipno, kde dostanete ZIMNÍ DENÍČEK. Ale abyste deníček získaly milé děti, musíte splnit první úkol. Přemluvte rodiče, a pojďte se se mnou naučit lyžovat nebo se zapojit do dalších aktivit, které jsem pro vás připravil.

2. Jak a kde nasbírat co nejvíce RAZÍTEK?

Razítka získáte při lyžařské výuce, na mých animačních programech, anebo pokud si půjdete zaplavat do Aquaworldu Lipno, projít se po Stezce v korunách stromů, zahopsat do Hopsária anebo když se půjdete projet po Bobové dráze.

Nezapomínejte mít deníček stále u sebe, protože čím víc razítek, tím blíž jste u cíle.

3. Kde převzít VÝHRU?

Už jste milé děti nasbíraly všechny razítka? Jestli ano, tak běžte na rezervace Skischool Lipno, kde jste hru začaly, ukažte váš ZIMNÍ DENÍČEK plný razítek a vyberte si vaši zaslouženou odměnu.

Pozor, pozor: nezapomeňte děti, že jestli nestihnete tuto zimní sezonu nasbírat všechny razítka, můžete je dosbírat další rok. Proto si ZIMNÍ DENÍČEK pěkně schovejte, abyste ve hře MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK mohly další rok pokračovat.

Tak šup na Lipno, kde se na vás všechny těší váš starý známý lišák Fox.

Pro více informací ke KLUBU LIŠÁKA FOXE a hře MŮJ ZIMNÍ DENÍČEK nás kontaktujte:

 
klub-lisaka-foxe (1)
klub-lisaka-foxe (2)
klub-lisaka-foxe (3)

Vaše zážitky

Nejkrásnější zážitek z Lipna :) moc jsme si to tam užili. Rio 2016 už se těším na další akci na Lipně :) přeju vám krásné pondělí s pozdravem Veronika

Veronika Országhová

Milujeme Lipno ❤️❤️

Martina Kalinová

Můj včerejší lipenský zážitek byl už samotný vstup do lipenského parku...dívat se na tu nádheru a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.... Přijela jsem se podívat na vystoupení skupiny New Rangers ...a největším zážitkem pro mě bylo i osobní setkání s legendou Jirkou Weisserem :-)

Libuše Návorková

Po dlouhé době na Lipně a rovnou na Olympiádě! Cenu za rychlost asi nezískáme, ale za komické nastupování a vystupování (včetně mlácení pádlem do hlavy) bychom mohli mít zlatou! ;-)

Aneta Patáková

Nezapomenutelný zážitek jsme měli s rodinou v království lesa,dětičky si to super užily, všem vřele tento výlet doporučuji

Ivana Vítková

Partneři

Stezka korunami stromů Lipno
Helly Hansen
Kudy z nudy CzechTourism
Landal
Svazek Lipenských obcí
Jednota
Originální poštovní známky 1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016