Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Ubytování na Lipně Přidat last minute

Přidat last minute

Vyplňte následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat s dalším postupem.

Vaše zážitky

Lipno a jeho okolí se stalo už před lety mou srdeční záležitostí. Proto se tam každoročně o prázdinách vracím se svými dětmi. Vyprávěním o zajímavých místech, které lákají k návštěvě - ať už je to Stezka korunami stromů, exkurze do elektrárny, adrenalinová lákadla pro děti - lanové centrum, bobová dráha a další, spolu se zajímavými výlety do okolní krajiny, ale i fotografie zachycující ranní probouzení přírody s oparem povalujícím se nad vodní hladinou, vlny, které se při větrném počasí vyrovnají těm na moři, nalákaly loni k návštěvě i mé rodiče. A tak, stejně jako loni, vyrazím i letos na Lipno nejen se svými dětmi, vnoučetem, ale svými rodiči, abychom se na naše místa vrátili a objevili další, která Lipno a jeho okolí nabízí. Už se nemůžeme dočkat. Doufáme, že letos stihneme i nějaký koncert na Stezce korunami stromů, či ji alespoň navštívíme večer a vychutnáme si pohled na Lipno z ptačí perspektivy.

Monika Pravdová

Lipno.info

Dnes jsme si udělaly výlet s kamarádkou na stezku. Den se nám vydařil, počasí jsme si lepší nemohly přát a bylo tu úžasně! Šly jsme nahoru pěšky lesní cestou. Je tu všude nádherná příroda a čistý vzduch. Stezka je moc krásná, je z ní úchvatný pohled na celé okolí a den jsme si moc užily. Celé okolí Lipna a zdejší krajina jsou malebné a postavit tu stezku korunami stromů byl úžasný nápad. Moc děkujeme.

Alena Londáková

Stezka korunami stromů

MOC SEMI LIBY NA LIPNE A JETAM KRASNE A ZIMNE SEMI LIZIJE SKVELE JETO SUPER LYZOVANY SJEZDOVKY SEMI MOC LIBY JAN VLČEK

vlček jan

Lipno.info

Motorkáři z Cederiky zdraví do korun stromů. Již 7 let se scházíme jedenkrát ročně, abychom se projeli na motorkách zažili jsme něco nového a společně se zasmáli. Dne 4.6.2016 jsme se vydali na výlet na stezku do koruny stromů a bylo to super! Milý lidé, spousta smíchu a zábavy při hádání odpovědi v průběhu cesty na vrchol a spousta veselého křiku při sjezdu tobogánem. Děkujeme a určitě se tam ještě někdy potkáme:-)

Petra Jetlebová

Stezka korunami stromů

Je mi teprve 2,5 roku,ale užil jsem si krasny den s dračimi loďmi. Největší zažitek je však trampolína u jezera. David

David Rotbauer

Lipno.info

Partneři

Stezka korunami stromů Lipno
Helly Hansen
Kudy z nudy CzechTourism
Landal
Svazek Lipenských obcí
Jednota