Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
Letní hudební Stezka – Anna K.

Letní hudební Stezka – Anna K.

20.7.2021 20:00Lipno Nad Vltavou

Rodačka z Krkonoš hraje na Šumavě. Česká zpěvačka a textařka, majitelka několika cen Anděl zahraje své známé a oblíbené písně v atmosféře šumavského lesa a vrcholků stromů.

Narozeniny Stezky korunami stromů

Narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2021Lipno Nad Vltavou

Už devět let stojí majestátně na vrcholku Kramolína a nabízí nejen neopakovatelné výhledy do okolí lipenské přehrady, ale i zábavu na adrenalinových zastávkách a poučení na Ptačí stezce. Přijďte s námi oslavit toto výročí a popřát další roky plné dychtivých návštěvníků.

Letní hudební Stezka – Pavel Callta

Letní hudební Stezka – Pavel Callta

13.7.2021 20:00Lipno Nad Vltavou

Písničkář, skladatel a textař, a jeho známé písně v atmosféře šumavského lesa, kam přiveze jistě i svěží závan Paříže, kde momentálně přechodně žije a pracuje na svém již čtvrtém albu.

ÓČKO CITY OUTDOOR

ÓČKO CITY OUTDOOR

10. - 11. 7. 2021 09:30Lipno Nad Vltavou

Hledáte odpočinek a zábavu v jednom? Stavte se ve stanovém městečku TV ÓČKO, které najdete jen kousek od Stezky korunami stromů nebo od Království lesa. U výstupu z lanovky Lipno Express bude ve dnech 10. - 11.7.2021 pohoda i zábava. V sobotu od 9.30 do 19 hodin a v neděli od 9.30 do 17 hodin.

Summer X fest

Summer X fest

7.7.2021Lipno Nad Vltavou

Show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce.

Letní hudební Stezka – Tomáš Klus

Letní hudební Stezka – Tomáš Klus

6.7.2021 20:00Lipno Nad Vltavou

Oblíbené hity písničkáře, textaře a herce při romantickém západu slunce v korunách stromů. Přijďte si užít neopakovatelnou atmosféru a zazpívat společně známé písně jako je Marie, Panubohudooken, A pak a další.

Pigyáda v Království lesa

Pigyáda v Království lesa

19.6.2021 09:30Lipno Nad Vltavou

Jak to bude vypadat, když budou spolu v jednom lese řádit lišák a prasátko? Přijďte se podívat do Království lesa v sobotu 19. června. Lišák Fox pozval na návštěvu prasátko Pigy, a to si pro všechny děti připravilo spoustu zábavy, her a společného zpívání.

Blinduro 500+

Blinduro 500+

19. - 20. 6. 2021Lipno Nad Vltavou - Camping Lipno Modřín

Už po páté na Lipně! Oblíbený cyklistický enduro závod Michala Prokopa Blinduro 500+. Veškeré zázemí i program se letos stěhuje do Camping Lipno Modřín. Připravené budou tratě pro začátečníky i zkušené bikery.

Otevření Království lesa

Otevření Království lesa

1.5.2021 10:00

Nejen děti se už jistě těší až budou moci skákat na obřích trampolínách, prolézat mraveništěm a schovávat se v bludišti. Zvířátkům v Malé lesní zoo už také chybí jejich malí kamarádi. Kočka divoká, puštíci, veverky i kozičky budou netrpělivě vyhlížet první jarní návštěvníky už v sobotu 1. května. Lesní dílny Modřínek zůstanou zatím, vzhledem k...

Narozeniny lišáka Foxe

Narozeniny lišáka Foxe

6.3.2021 14:00Lipno Nad Vltavou

Velkolepá párty na oslavu lišákových narozenin letos vypukne v sobotu 6. března. Lišákovi tentokrát můžete popřát přes naše sociální sítě. Vymyslete nejvíce originální pozdrav a můžete vyhrát krásnou cenu. Vše už se brzy dozvíte na našem Facebooku a Instagramu.

Aktuální akce

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun