Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
EURO JAZZBAND - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

EURO JAZZBAND - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

31.7.2020 18:00Lipno Nad Vltavou

Večerní plavba v živou hudbou při západu slunce. Dixie-swingová kapela, v jejíž složení figurují zkušení jazzmani. Obsazení: Trumpeta, Saxofon/Klarinet, Banjo/Kytara, kontrabas. V repertoáru uslyšíte jak světové evergreeny, tuzemské skladby, tak i něco současného.

Kláštery Český Krumlov - Tajemná stezka klášterní zahradou

Kláštery Český Krumlov - Tajemná stezka klášterní zahradou

29.7.2020 21:30Kláštery Český Krumlov

Noční klášter se promění v jedinečný scénický prostor. Vychutnejte si tajemnou atmosféru utichajícího kláštera a jeho zahrad. Obdivujete středověkou architekturu za svitu svící a užijte si přes den nepřístupná tajemná zákoutí, plná nejrůznějších překvapení!

New Rangers - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

New Rangers - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

29.7.2020 18:00

New Rangers je výbornou volbou pro každého, kdo chce vynikající vokálově - melodickou muziku původní skupiny Rangers-Plavci. Vyplouváme v 18 hod z Lipna nad Vltavou v 18.30 hod z Frymburku, v 19 hod z Dolní Vltavice. Odtud jedeme do Horní Plané a zpět. Ve 21 hod jsme zpět v přístavu v Lipně nad Vltavou. K dispozici lodní bar. Adalbert...

Summer x-fest tour

Summer x-fest tour

29.7.2020Lipno Nad Vltavou

Show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce.

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

28.7.2020 20:00Stezka korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v klasickém „irish“ stylu, to jsou budějovičtí Profesoři. Staré námořnické skladby, irská hudba i vlastní tvorba v parádně sehrané sestavě. Takový zážitek si můžete dopřát, pokud během prázdnin navštívíte Stezku korunami stromů.

Kláštery Český Krumlov - Trhy a řemesla na klášterním dvoře

Kláštery Český Krumlov - Trhy a řemesla na klášterním dvoře

25.7.2020 08:00Kláštery Český Krumlov

Klášterní dvůr opět ožije. Trhy a jarmark doplní vedle tradičních i netradičních klášterních dobrot i různé další kalorické záludnosti a řemeslné výrobky nejenom z klášterních dílen.

Večerní komentované prohlídky v Klášterech Český Krumlov

Večerní komentované prohlídky v Klášterech Český Krumlov

24.7.2020 21:00Kláštěry Český Krumlov

Jednotné vstupné 200 Kč, limitovaný vstup, možnost rezervace v Návštěvnickém centru Prohlídka začíná na Klášterním dvoře před Návštěvnickým centrem, délka prohlídky cca 60 minut.

Koncert Kocourovo Kartáč na výletní lodi

Koncert Kocourovo Kartáč na výletní lodi

24.7.2020 18:00Lipno Nad Vltavou

Hudební skupina Kocourovo Kartáč má široké hudební spektrum, od country, folku přes pop, latinu až po rock, takže na své si přijde prakticky každý. V 18hod vyplouváme z Lipna, v 18. 30 z Frymburku, v 19hod z Dolní Vltavice , ve 21hod jsme zpět v Lipně. K dispozici lodní bar. Adalbert Stifter je největší loď na Lipně. Jste srdečně zváni.

DIXIE OLD BOYS - okružní plavba s hudbou

DIXIE OLD BOYS - okružní plavba s hudbou

22.7.2020 18:00Lipno Nad Vltavou

Skupina na vysoké instrumentální úrovni prezentuje tradiční jazz i světově známé evergreeny. Svým drivem, melodičností přispívá k celkovému psychickému uvolnění, k dobré náladě posluchačů a případně i tanečníků.Okružní plavba lodí Adalbert Stifter s hudbou kapely DIXIE OLD BOYS. Vyplouváme v 18 hod z Lipna nad Vltavou a v 18.30 hod z Frymburku.

ŽIVULENKY - letní koncert na Stezce korunami stromů

ŽIVULENKY - letní koncert na Stezce korunami stromů

21.7.2020 20:00Stezka korunami stromů

Harfa, housle a zpěv lidových, středověkých i židovských písní. Skladba nástrojů je proměnlivá. Hrají písně z různých koutů Evropy. Inspirovány jsou keltskou hudbou a prvky východního, jižního i severského hudebního pojetí. Hrají písně meditativní, laskavě všední, ale i náladově divoké. Takový zážitek si můžete dopřát, pokud během prázdnin...

Aktuální akce

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun