Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
Letní kurzy žesťů

Letní kurzy žesťů

2. - 9. 7. 2011Vimperk

Letní interpretační kurzy s doprovodnými koncerty na různých místech města – MěKS, ZUŠ, zámek. Začátek vždy ve 20.30 hodin.

Letní Letná

Letní Letná

2. - 6. 7. 2011Frymburk

Program - Frymburk / na břehu LIPNA Sobota - 2.7. 2.7. 10:00 - 2.7. 17:00 Cirkusové a výtvarné dílny Zábava pro celou rodinu po celý víkend! Škola cirkusového umění, výtvarné dílny, pohled do zákulisí divadla! 2.7. 10:00 - 2.7. 18:00 Divadelní fotoateliér LE PETIT CHEVAL originální divadelní fotoateliér VANDY HYBNEROVÉ má pro Vás...

Yu-Ku-Za-A Cup 2011

Yu-Ku-Za-A Cup 2011

2.7.2011Frymburk

4. ročník tradičního turnaje v malé kopané Yu-Ku-Za-A Cup 2011 na břehu Lipenského jezera. Tentokrát na začátku léta! Tradiční místo, tradiční scéna, tradiční scenérie, tradičně skvělá atmosféra plná emocí, nezapomenutelných a nevysvětlitelných zážitků! Nadlické sportovní výkony! Krásná děvčata a vypracovaní muži! Tradiční moderátorské duo...

Den řemesel

Den řemesel

2.7. - 19. 5. 2011Chanovice

Ukázky tradičních rukodělnáých řemesel doplněné vystoupeními hudebníků, šermířů, loutkoherců, tradiční česká kuchyně, stavba roubenky ve skanzenu, apod.

Letní Letná

Letní Letná

2.7.2011Frymburk

Prázdniny s divadlem a novým cirkusem na břehu Lipna - od 2. - 6. července ve Frymburku. Zábavu a zážitky si odnesete nejen z krás Lipenska, ale magickou atmosféru Vám připraví LETNÍ LETNÁ NA CESTÁCH...

Viděné (a přitom) neviděné

Viděné (a přitom) neviděné

2.7.2011hrad Rabí

Vernisáž výstavy Miroslava Zámečníka a doprovodný program: 16.30 Koncert Jana Kotulána a Petra Korbeláře, 18.00 povídání s Janem Konfrštem o světě viděném i dosud neviděném a o nás v něm, 20.30 podvečerní meditace - hudební a taneční rozloučení.

6. výročí otevření Vítkova Hrádku

6. výročí otevření Vítkova Hrádku

2.7.2011Vítkův Hrádek

Celodenní program, mše od 10 hodin, jízda krále na hrad, šermíři, středověká řemesla

Prohlídka historického centra

Prohlídka historického centra

2.7.2011Klatovy

Bezplatná prohlídka města vedená profesionálním průvodcem – nejprve shlédnete krátký film o dějinách města a památek, navštívíte běžně nepřístupné prostory býv. dominikánského kláštera, seznámíte se s příběhem klatovské Madony a prohlédnete si náměstí a jeho barokní klenot – jezuitský kostel. Začátek v 9.30 hodin u Černé věže na náměstí.

Pietní akt na Zhůří

Pietní akt na Zhůří

2.7.2011Zhůří u Javorné

Letos si připomeneme 11. výročí odhalení pomníku padlých vojáků americké 90. pěší divize. V době konání pietního aktu bude vjezd na Zhůří povolen, začátek v 10 hodin, tel. 376 593 059.

Rysí slavnosti

Rysí slavnosti

2.7.2011Bayerisch Eisenstein, Park Wanderpark

Slavnostní otevření Rysí stezky z Bayerisch Eisensteinu do Lindbergu. Otevření nové dětské naučné zážitkové Rysí stezky v parku Wanderpark.

Aktuální akce

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun