Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
Lipno marathon

Lipno marathon

4.6.2011Lipno nad Vltavou

Jachting

Ohlédnutí za úspěšnou výstavou na Pražském hradě

Ohlédnutí za úspěšnou výstavou na Pražském hradě

3.6.2011 11:06

Ohlédnutí za úspěšnou výstavou na Pražském hradě. Výstava pro veřejnost otevřena od 3. 6. 2011 do 2. 10. 2011 v zákaznickém centru Cisterciáckého kláštera.Společná výstava Poštovního muzea, Správy Pražského hradu a Cisterciáckého opatství Vyšší Brod. Více informací – Tel : 380 746 679 ( Poštovní muzeum Vyšší Brod )

Výstava – Pražský hrad v umění poštovní známky

Výstava – Pražský hrad v umění poštovní známky

3.6. - 2. 10. 2011Vyšší Brod

  Ohlédnutí za úspěšnou výstavou na Pražském hradě. Výstava pro veřejnost je otavřena od 3. 6. 2011 do 2. 10. 2011 v zákaznickém centru Cisterciáckého kláštera.Společná výstava Poštovního muzea, Správy Pražského hradu a Cisterciáckého opatství Vyšší Brod. Více informací na tel: 380 746 679 (Poštovní muzeum Vyšší...

Festival duchovní hudby

Festival duchovní hudby

2. - 16. 6. 2011Kostel sv. Jakuba, Prachatice

Série chrámových koncertů k poctě sv. Jana Neumanna, prachatického rodáka.

Výstava skřítků a strašidel

Výstava skřítků a strašidel

1.6. - 30. 10. 2011Mlázovy u Kolince, Pohádková chalupa

Šumavská pohádková řemesla, hrad Troškov a stezka střítka Šumavouse. V červenci a srpnu „pohádkové divadelní léto“ - divadlo Tety Terezy hraje několikrát denně celý červenec a srpen. Informace tel.: 608 961 611.

Historická expozice Kaplicka

Historická expozice Kaplicka

1.6. - 30. 9. 2011Kaplice

Expozice řemesel a života venkovského lidu na Kaplicku v Kostelní ul. (roh náměstí).

Rožmberské nebe

Rožmberské nebe

1.6. - 30. 9. 2011Státní hrad Rožmberk

Již 9. ročník nočních kostýmovaných prohlídek hradu Rožmberk. Letos se můžete těšit na zbrusu nový příběh, který poodhalí život některých Rožmberků a Vítkovců. Setkáte se třeba s udatným Závišem z Falkneštejna či Oldřichem II. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Tvořivá dílna

Tvořivá dílna

1.6. - 31. 8. 2011Hrádek u Sušice

Chcete si vyzkoušet vazbu ze sušených rostlin? V dílně Heleny Knězové si toto přání můžete splnit každou sobotu, neděli nebo pondělí při zájmu min. 3 osob. Nutná telefonická dohoda předem. Tel. 721643933.

VERNISÁŽ VÝSTAVY OBRAZŮ JANY PROCHÁZKOVÉ

VERNISÁŽ VÝSTAVY OBRAZŮ JANY PROCHÁZKOVÉ

1.6.2011

- Galerie KIC ,,Abstrakce v malbě“ výstava potrvá do 30.6.

17. mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku

17. mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku

31.5. - 6. 6. 2011Rožmberk nad Vltavou

V termínu od 31.5. do 6.6. se v Rožmberku nad Vltavou uskuteční 17. mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku. Více informací včetně pozvánky a programu naleznete na výše uvedeném odkazu. Předběžný program: Úterý 31. května 2011 10:00 – 15:00 Příjezd týmů, registrace a ubytování v hotelech 12:00 – 14:00 Oběd v hotelech v Rožmberku...

Aktuální akce

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun