Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
BONSAI č. 3 - letní koncert na Stezce korunami stromů

BONSAI č. 3 - letní koncert na Stezce korunami stromů

11.8.2020 20:00Stezka korunami stromů

Česká folková skupina z Českých Budějovic. Je charakteristická svým obsazením violoncella. Skupinu založili v roce 1998 studenti Jihočeské univerzity. Název skupiny odkazuje na dřívější Bonsai, výherce Porty z 80. let, jejíž tvorba tvoří značnou část repertoáru skupiny. Číslo 3 bylo zvoleno proto, že po rozpadu původní Bonsaie vystupoval její člen...

VESNA - letní koncert na Stezce korunami stromů - ZMĚNA TERMÍNU NA 6.8.

VESNA - letní koncert na Stezce korunami stromů - ZMĚNA TERMÍNU NA 6.8.

6.8.2020 20:00Stezka korunami stromů

Vesna je dámská kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové. V listopadu 2018 Vesna vydala debutovou desku Pátá bohyně, za kterou získala nominaci Ceny Anděl za Objev roku. Hudebně se obrací ke kořenům a přírodě a je charakteristická snovými texty. Na desce je mj. i společný duet Patricie a Vojty Dyka. Mimo něj spolupracuje kapela s dalšími jmény...

EURO JAZZBAND - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

EURO JAZZBAND - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

31.7.2020 18:00Lipno Nad Vltavou

Večerní plavba v živou hudbou při západu slunce. Dixie-swingová kapela, v jejíž složení figurují zkušení jazzmani. Obsazení: Trumpeta, Saxofon/Klarinet, Banjo/Kytara, kontrabas. V repertoáru uslyšíte jak světové evergreeny, tuzemské skladby, tak i něco současného.

Kláštery Český Krumlov - Tajemná stezka klášterní zahradou

Kláštery Český Krumlov - Tajemná stezka klášterní zahradou

29.7.2020 21:30Kláštery Český Krumlov

Noční klášter se promění v jedinečný scénický prostor. Vychutnejte si tajemnou atmosféru utichajícího kláštera a jeho zahrad. Obdivujete středověkou architekturu za svitu svící a užijte si přes den nepřístupná tajemná zákoutí, plná nejrůznějších překvapení!

New Rangers - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

New Rangers - živá hudba na Adalbertu Stifterovi

29.7.2020 18:00

New Rangers je výbornou volbou pro každého, kdo chce vynikající vokálově - melodickou muziku původní skupiny Rangers-Plavci. Vyplouváme v 18 hod z Lipna nad Vltavou v 18.30 hod z Frymburku, v 19 hod z Dolní Vltavice. Odtud jedeme do Horní Plané a zpět. Ve 21 hod jsme zpět v přístavu v Lipně nad Vltavou. K dispozici lodní bar. Adalbert...

Summer x-fest tour

Summer x-fest tour

29.7.2020Lipno Nad Vltavou

Show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce.

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

28.7.2020 20:00Stezka korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v klasickém „irish“ stylu, to jsou budějovičtí Profesoři. Staré námořnické skladby, irská hudba i vlastní tvorba v parádně sehrané sestavě. Takový zážitek si můžete dopřát, pokud během prázdnin navštívíte Stezku korunami stromů.

Kláštery Český Krumlov - Trhy a řemesla na klášterním dvoře

Kláštery Český Krumlov - Trhy a řemesla na klášterním dvoře

25.7.2020 08:00Kláštery Český Krumlov

Klášterní dvůr opět ožije. Trhy a jarmark doplní vedle tradičních i netradičních klášterních dobrot i různé další kalorické záludnosti a řemeslné výrobky nejenom z klášterních dílen.

Večerní komentované prohlídky v Klášterech Český Krumlov

Večerní komentované prohlídky v Klášterech Český Krumlov

24.7.2020 21:00Kláštěry Český Krumlov

Jednotné vstupné 200 Kč, limitovaný vstup, možnost rezervace v Návštěvnickém centru Prohlídka začíná na Klášterním dvoře před Návštěvnickým centrem, délka prohlídky cca 60 minut.

Koncert Kocourovo Kartáč na výletní lodi

Koncert Kocourovo Kartáč na výletní lodi

24.7.2020 18:00Lipno Nad Vltavou

Hudební skupina Kocourovo Kartáč má široké hudební spektrum, od country, folku přes pop, latinu až po rock, takže na své si přijde prakticky každý. V 18hod vyplouváme z Lipna, v 18. 30 z Frymburku, v 19hod z Dolní Vltavice , ve 21hod jsme zpět v Lipně. K dispozici lodní bar. Adalbert Stifter je největší loď na Lipně. Jste srdečně zváni.

Aktuální akce

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun