« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář ČEPS Snow Tour

ČEPS Snow Tour

11.2.2017 08:30 - 12.2.2017 16:00 Skiareál Lipno
Zábavná akce s ČEPS.

Co vás čeká:

  • oplatky v čokoládě, abyste měli víc energie na lyžování
  • jelení loje, aby se dalo lyžování zvládnout i v mrazech
  • relax zóna, kde si můžete sednout do lahátek, nebo se zahřát u hříbků
  • soutěže, ve které každý může získat návlek na helmu v grafice Czech Snowboardcross Teamu - stačí, když na sjezdovce najde 5 bannerů se sporty podporovanými ČEPS
  • fotokoutek, kde získáte fotografii na vybraném pozadí s Evou Samkovou, kterou vám pošleme mailem
  • výstavka s prvky soustavy vedení vysokého napětí ČEPS

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun