« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Pedro a Pedro na Lipně

Pedro a Pedro na Lipně

28.9.2017 10:00 - 18:00 Lipno nad Vltavou
Přemýšlíte, jak sobě a především dětem zpestřit sváteční zářijový den? Máte rádi sladké a vaše ratolesti milují youtubery? Pak se vydejte 28. září do Lipna nad Vltavou ke Stezce korunami stromů a oslavte příchod podzimu na celodenní akci PEDRO A PEDRO NA LIPNĚ.

Na akci, kterou pro veřejnost přichystal tradiční český výrobce cukrovinek Pedro, vás čeká nejen záplava cukrovinek a ochutnávky zdarma, ale také setkání s oblíbeným českým YOUTUBEREM PEDREM (PEDROSGAME).

Co vás na akci čeká?

  • setkání s oblíbeným českým youtuberem Pedrem (Pedrosgame)
  • ochutnávky zcela nového a speciálního Pedro kornoutku sestaveného přesně podle chutí youtubera Pedra
  • ochutnávky našich Pedro sladkostí zdarma
  • odpočinková zóna
  • soutěže o zajímavé ceny
  • náš milý maskot Pedro


Kdy: 28. září 2017

Kde: Lipno nad Vltavou, u výstupu z lanovky na vrch Kramolín, kde se nachází Stezka korunami stromů

Čas: od 10:00 do 18:00

Vstup na akci je zdarma.

Více informací o společnosti najdete na mojepedro.cz nebo Facebooku @mojepedro

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun