« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář S ČT sport na vrchol 2022

S ČT sport na vrchol 2022

14.1.2022 - 16.1.2022 Skiareál Lipno
Reality show s ČT Sport na vrchol opět zavítá do našeho Skiareálu. Možnost vyzkoušet si jaké to je být opravdovým závodníkem, jehož soupeřem je nejen připravený obří slalom a ostatní lyžaři, ale také všudypřítomné kamery a zkušení profesionální moderátoři, to je úspěšná reality show České televize. Zapojte se a užijte si spoustu legrace, adrenalinu i vzrušení z celého závodu.

V rámci této skvělé reality show vás čeká také testování lyží Salomon a Atomic, možnost vyzkoušet si fototechniku značky Canon i zúčastnit se workshopu. Na ten se můžete přihlásit zde: https://www.akademiefoceni.cz/cs/kurzy/zimni-sportovni-workshop/15.1.2022/

 

 

Datum: 14 - 16.1. 2022
Místo: Skiareál Lipno
Čas: 9:00 hodin
Doprava, parkování: Centrální parkoviště P1

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun