« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Vodnická škola s kapelou Rybníkáři a tvořivá dílnička ve Stodole

Vodnická škola s kapelou Rybníkáři a tvořivá dílnička ve Stodole

29.1.2022 09:00 - 15:00 Skiareál Lipno, Lyžařské náměstí, krytá scéna-stan
Milé děti, přijďte se podívat na pohádku Vodnická škola. Ocitnete se přímo ve vyučování opravdové školy a stanete se spolužáky dvou vodníků – Dušičková a Puškvorecký. Tito nejsou však premianti a budou potřebovat vaši pomoc. Třeba v hodině přírodovodovědy, cizího jazyka nebo tělocviku. A ani o školní přestávce se nebudete nudit, protože se pouštějí do lecjakých školáckých kousků.

9:00 – 10:30h - dětská dílnička s lišákem FOXem (restaurace STODOLA za tankem)

13:00 - 13:55h – Vodnická škola

 

 

Datum: 29.1. 2022
Místo: Skiareál, Lyžařské náměstí, krytá scéna – stan
Čas: 9:00
Parkování:  parkoviště P1

 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun