« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Vodnická pestráda s Rybníkáři

Vodnická pestráda s Rybníkáři

30.1.2022 09:00 - 15:00 Skiareál Lipno, Lyžařské náměstí, krytá scéna – stan
Ahoj holky a kluci, zveme Vás na Vodnickou pestrádu. Přijede k nám hudebně-divadelní skupina Rybníkáři ve své pravé vodnické podobě, a rádi by s vámi zpívali a soutěžili. Mají pro vás připravenou i pěveckou soutěž „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“.

9:00 – 10:30h - dětská dílnička s lišákem FOXem (restaurace STODOLA za tankem)

13:00 - 14:30h – Vodnická pestráda

 

 

Datum: 30.1. 2022
Místo: Skiareál Lipno, Lyžařské náměstí, krytá scéna – stan
Čas: 9:00 - 15:00
Parkování: Parkoviště P1

 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun