« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Lipenský Mistr 2022

Lipenský Mistr 2022

5.3.2022 - 6.3.2022 Skiareál Lipno
Další ročník závodu Lipenský Mistr se pojede opět ve Skiareálu Lipno. Do závodu se mohou přihlásit jak malí závodníci, tak i zkušení borci z veřejnosti. Vyzkoušejte si profesionální trať a závody se zkušenými lyžaři i s lyžaři amatéry jako jste třeba vy. A nebo přijďte fandit a i tak zažít atmosféru závodů, které se započítávají do SKI SERIE MASTERS – Českého poháru. Přihlásit se je možné do středy 3. března 20 hodin, a to pouze online na níže uvedeném odkazu.

Přihlášky:

Online přihláška Masters a Open

Online přihláška děti a junioři

*Uzávěrka přihlášek je 3. 3. 2022 v 20:00 hodin. 

Datum: 5.-6. 3 2022
Místo: Skiareál Lipno
Čas: 8:30 
Parkování: Parkoviště P2

 

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun