« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Otevření Království lesa s Gábinou Partyšovou

Otevření Království lesa s Gábinou Partyšovou

30.4.2022 10:00 - 16:00
Dlouhé čekání je u konce, brány Království lesa se znovu otevřou! Poslední dubnový den se Království definitivně probudí ze zimního spánku a hned na začátek si připravilo nabitý program. Slavnostní otevření se bude konat v sobotu 30. dubna a všichni, kdo se do lesního města chystají, se mají na co těšit. Čeká na ně vystoupení skupiny Rarášci, pohádky divadla ŠUS, bublinový workshop, hudební show Gábiny a Katky s názvem Hulahou, kouzelník Kubula a jeho pes Eda a spousty další zábavy včetně výtvarných dílniček i tancování s oblíbeným lišákem Foxem. Do hravého rytmu se jistě budou pohupovat i naše mazlivé kozičky, které se už nemohly jara a dětí dočkat. Program zahájí moderátorka Gábina Partyšová.

Program

 • 10.00 Kejklíř Slávek a lišák Fox vítají první návštěvníky
 • 11.00 Kejklíř Slávek a rozcvička s lišákem Foxem
 • 11.30 Zahájení programu s Gábinou Partyšovou
 • 12.00 Rarášci
 • 13.00 Kubula kouzelník se psem Edou
 • 14.00 Ekopohádky 
 • 15.00 Gábina a Katka 

Doprovodný program

 • 11 - 16 Přírodní výtvarné dílničky, výroba medailonu, hra „Tajné písmo zvířátek“ v Království lesa
 • 11 - 16 Divadlo kejklíře Slávka - kejklířská vystoupení
 • 11 - 14 Bublinový workshop, modelování z balónků
 • 11 - 16 Edukační stánek ZOO Hluboká 

Změna programu vyhrazena

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun