« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Blinduro 500+

Blinduro 500+

7.5.2022 08:00 - 8.5.2022 17:00 Camping Lipno Modřín
Už po šesté se bude konat oblíbený cyklistický enduro závod Michala Prokopa Blinduro 500+ 2022. Dvoudenní pohodová mtb enduro akce pro dámy a pány od 15 let. Pohodová na oči, samozřejmě, jinak si závodníci dají pěně do těla. Veškeré zázemí i doprovodný program se koná v Camping Lipno Modřín. Připravené budou tratě pro začátečníky i zkušené bikery.

Závod je vypsán jako samostatný podnik v disciplíně mtb enduro. Výsledky závodu se započítávají do bodování soutěže Blinduro King & Queen 2022. Přihlášení k závodu je možné výhradně online prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.sportsoft.cz. Přihlašování končí naplněním limitu pro počet účastníků, nejpozději 7 dní před závodem. Limit pro maximální počet účastníků je stanoven na 555 osob.

 

Datum: 7. - 8. 5. 2022
Místo: Camping Lipno Modřín
Čas: 8:30
Parkování: Parkování na parkovišti P1

 

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun