« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Mauglí v Království lesa

Mauglí v Království lesa

28.5.2022 12:00 - 15:00 Království lesa
  • 4.6.2022 12:00 - 15:00
  • 11.6.2022 12:00 - 15:00
  • 18.6.2022 12:00 - 15:00
  • 25.6.2022 12:00 - 15:00
Zažijte dobrodružství z příběhu Knihy džunglí nebo pohádkový les s Karkulkou. Každou sobotu a neděli v měsíci květnu a červnu jsme pro vás připravili zábavné a zážitkové animační programy v Království lesa.

Mauglí

V našem lesním ateliéru budete vyrábět slony – stvořitele džungle a přírodní čelenky. Zároveň vás vtáhneme do děje krásného příběhu Knihy džunglí. Následně si každý z vás zažije džungli přímo v centru Království lesa. Budete tak společnými silami plnit úkoly, které zažíval i sám Mauglí a tím se pokusíte o jeho vysvobození. V poslední části animačního programu si můžete zacvičit jógu se zvířátky, zahrát rytmické hry a zatancovat si na melodie, které vám dovolí prožít džungli naplno!

Animační program Mauglí:

12:00 – 13:00 Tvořivé dílny

13:00 – 14:00 Zažij džungli!

14:00 – 15:00 V rytmu přírody

Vstupenku do Království lesa zakoupíte i online zde

Animace jsou v ceně vstupu do Království lesa

V případě nepříznivého počasí animace odpadá

Změna programu vyhrazena

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun