« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář 10. narozeniny Stezky korunami stromů

10. narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2022 10:00 - 15:30 Stezka korunami stromů, Lipno nad Vltavou
Co jste dělali před 10 lety vy? My jsme slavnostně otevřeli první Stezku korunami stromů v České republice. Přijďte s námi oslavit její první kulaté výročí! Připravily jsme veselý rodinný program plný pouličních akrobatů, kejklířů, komediantů, hudby a her. Přivítají vás kejklíř Slávek s kejklířem Vítkem. Herecká skupina Chůďadlo pro Vás připravila zábavná, interaktivní vystoupení, kejklířkou pohádku pro děti i dospělé, a to s loutkami vyrobenými z recyklovaných materiálů. Bude se žonglovat s míčky i s noži. Shlédnete zběsilou smršť akrobatických figur, gagů, grimas, nožů, lahví, vlajek a končetin. Kdo bude chtít, může se naučit i žonglování třeba s míčky, kužely, či diaboly. Nebude chybět ani narozeninový dort a slavný gratulant.

Program:

10:00    Začátek programu s postavami Dell Arte

11:00    Brémští cirkusanti - kejklířská pohádka

12:00    Fangle - akrobatická show

12:15    Škola žonglování - workshop

13:00    Monika Absolonová – koncert a krájení narozeninového dortu

14:30    Brémští cirkusanti - kejklířská pohádka

15:15    Fangle - akrobatická show

Celým dnem provází kejklíř Slávek a kejklíř Vítek.

Doprovodný program:

  • Herecká skupina Chůďadlo - animace pod i na Stezce
  • Setkání osob narozených 20. 7. a focení s Monikou Absolonovou a lišákem Foxem
  • Bublinový workshop
  • Balónková tvorba
  • Hry a soutěže

Děti narozené 20.7.2012 mají v den konání akce vstup na Stezku korunami stromů ZDARMA a obdrží od nás ještě dárek.

Nutno se prokázat platným dokladem OP nebo CP !

Změna programu vyhrazena.

Datum: 20. 7. 2022
Místo: Stezka korunami stromů
Čas: 10:00
Parkování / doprava na akci Parkoviště P1 / lanovkou nebo Stezkabusem

 

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun