« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář 10. narozeniny Stezky korunami stromů

10. narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2022 10:00 - 15:30 Stezka korunami stromů, Lipno nad Vltavou
Co jste dělali před 10 lety vy? My jsme slavnostně otevřeli první Stezku korunami stromů v České republice. Přijďte s námi oslavit její první kulaté výročí! Připravily jsme veselý rodinný program plný pouličních akrobatů, kejklířů, komediantů, hudby a her. Přivítají vás kejklíř Slávek s kejklířem Vítkem. Herecká skupina Chůďadlo pro Vás připravila zábavná, interaktivní vystoupení, kejklířkou pohádku pro děti i dospělé, a to s loutkami vyrobenými z recyklovaných materiálů. Bude se žonglovat s míčky i s noži. Shlédnete zběsilou smršť akrobatických figur, gagů, grimas, nožů, lahví, vlajek a končetin. Kdo bude chtít, může se naučit i žonglování třeba s míčky, kužely, či diaboly. Nebude chybět ani narozeninový dort a slavný gratulant.

Program:

10:00    Začátek programu s postavami Dell Arte

11:00    Brémští cirkusanti - kejklířská pohádka

12:00    Fangle - akrobatická show

12:15    Škola žonglování - workshop

13:00    Monika Absolonová – koncert a krájení narozeninového dortu

14:30    Brémští cirkusanti - kejklířská pohádka

15:15    Fangle - akrobatická show

Celým dnem provází kejklíř Slávek a kejklíř Vítek.

Doprovodný program:

  • Herecká skupina Chůďadlo - animace pod i na Stezce
  • Setkání osob narozených 20. 7. a focení s Monikou Absolonovou a lišákem Foxem
  • Bublinový workshop
  • Balónková tvorba
  • Hry a soutěže

Děti narozené 20.7.2012 mají v den konání akce vstup na Stezku korunami stromů ZDARMA a obdrží od nás ještě dárek.

Nutno se prokázat platným dokladem OP nebo CP !

Změna programu vyhrazena.

Datum: 20. 7. 2022
Místo: Stezka korunami stromů
Čas: 10:00
Parkování / doprava na akci Parkoviště P1 / lanovkou nebo Stezkabusem

 

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun