« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář ČEZ Kolem Lipna

ČEZ Kolem Lipna

19.8.2022 - 20.8.2022
ČEZ Kolem Lipna je letošní žhavou novinkou v programu mnohem rozsáhlejšího sportovního festivalu ČEZ Lipno Sport Festival, který probíhá skoro více jak jeden srpnový týden. Do jedenácti dnů nabušených nejrůznějšími sporty se letos poprvé vešla i velká oslava cyklistického sportu. Akce je pojatá jako závod a vyjížďka s mnoha zkušenými a slavnými profesionály. K tomu připočítejte krásnou šumavskou přírodu u největší vodní nádrže v Čechách, upravené a bezpečné cyklotrasy a začíná se vám rýsovat dokonalý sportovní zážitek. Měřená vyjížďka na kolech vede kolem zrekonstruovaného Schwarzenberského kanálu. Její maximální délka je 59 kilometrů a celkové převýšení 1 100 m. Pojmout ji můžete jako závod nebo jako rodinný cyklo výlet.

ČEZ Kolem Lipna

• závod pro profíky i rekreační jezdce po “klidové” straně Lipna

• kategorie MTB a Gravel 

• možno pojmout i jako vyjížďku

• mimosoutěžně lze i na elektrokole - varianta vyjížďka

• délka trati 59 km s 5 bufety

• startovné 150 Kč online / 400 Kč na místě

• online elektronické měření časů a mezičasů

• mobilní dobíjení pro elektrokola a občerstvovačka č.2 a 3 u Schwarzenberského kanálu

• doprovodné Bike Expo

 

Přihlašte se rovnou ZDE

 

Generální partner: ČEZ

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun