« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Emmy Destinn Open - Čtvero ročních dob

Emmy Destinn Open - Čtvero ročních dob

9.7.2022 18:00 - 20:00
Jihočeská filharmonie připravila již pátý ročník originálního festivalu. Záměrem tohoto festivalu je vrátit hudbu tam, kde vždy bylo její místo, tedy do historických objektů a současně zpestřit letní život památek. Na festivalu vystoupí mnoho interpretů. Vy si můžete přímo na náměstí před hotelem Element užít Vivaldiho Čtvero ročních dob v podání Jihočeské filharmonie s Janem Talichem (housle).

Více informací k festivalu najdete na www.edopen.cz

Datum 9.7. 2022
Místo náměstí před hotelem Element
Čas start v 19.00 hodin
Parkování centrální parkoviště P1

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun