« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Radiokemp Frekvence 1 s kapelou Mirai

Radiokemp Frekvence 1 s kapelou Mirai

24.8.2022 14:00 - 20:00 Camping Lipno Modřín
Frekvence 1 vyráží o prázdninách za svými posluchači na tradiční roadshow po českých kempech. Posledním z nich bude i kemp Modřín v Lipně nad Vltavou. Přijďte se podívat, jak se vysílá, jak vypadají vaši oblíbení moderátoři, a zapojte se do bohatého doprovodného programu. Využijte jedinečné příležitosti nakouknout pod pokličku vzniku živého vysílání. Při práci můžete na Lipně sledovat oblíbené moderátory Janu Knížkovou, Romana Mikesche, Tomáše Fílu i zprávařku Lucku Šmídovou. A co by to bylo za kemp bez táboráku? I na ten se můžete těšit! Samozřejmě také na opékání špekáčků i lahodné orosené pivo. Na programu bude také řada soutěží a klání, chybět nebude ani tolik oblíbený fotostánek vybavený různými bláznivými kostýmy, parukami a dalšími nezbytnými doplňky.

Hlavní program

14:00 – 19:00 živé vysílání s oblíbenými moderátory Frekvence 1
19:00 – 20:00 živý koncert kapely Mirai

Doprovodný program

  • Fotostánek Frekvence 1 – vybavený různými bláznivými kostýmy, parukami a dalšími nezbytnými doplňky
  • Interaktivní zábava pro děti na téma třídění odpadu v rámci projektu Tonda Obal
  • Možnost nechat se nalíčit a poradit se o vhodné kosmetice ve stánku Oriflame

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun