Číslo: 1 | Datum: 5. prosinec 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Novinky Skiareálu Lipno - půjčovna a exklusivní lyžařská škola

Vážení příznivci Skiareálu Lipno,

dovolte nám seznámit Vás s novinkami a změnami pro nadcházející zimní sezónu 2011/2012 ve Skiareálu Lipno. 

Půjčovna sportovního vybavení INTERSPORT RENT

V rámci zkvalitnění poskytovaných služeb jsme se rozhodli ve spolupráci s INTERSPORT ČR otevřít první půjčovnu INTERSPORT RENT v České Republice. Součástí této půjčovny bude také obchod se sportovními potřebami a doplňky. Značka INTERSPORT přináší, po vzoru alpských středisek, novou kvalitu zimní dovolené do Skiareálu Lipno.

INTERSPORT RENT Vám jako jediná půjčovna v resortu nabízí, v případě zapůjčení lyžařského nebo snowboardového kompletu, exkluzivní slevu na skipas ve výši 25 % z platného ceníku Skiareálu Lipno. Tuto slevu máte možnost čerpat v rámci návštěvnické karty LIPNO CARD, kterou si můžete objednat při on-line objednávce vybavení nebo na recepci u smluvních ubytovatelů. Skipas s exkluzivní slevou 25 % si můžete zakoupit k půjčenému vybavení pouze na pokladnách půjčovny INTERSPORT RENT.

V rámci LIPNO CARD máte rovněž nárok na čerpání slevy ve výši 10 % z aktuálního ceníku na zapůjčení jakéhokoliv vybavení a to opakovaně.

Exklusivní lyžařská škola SKISCHOOL LIPNO

Celou řadu novinek jsme připravili také v lyžařské škole SKISCHOOL LIPNO, která je jedinou oficiální lyžařskou školou, kterou provozuje Skiareál Lipno v rámci nabídky svých služeb. 

SKISCHOOL LIPNO připravila pro své klienty nové výukové hřiště, které je určeno pro výuku lyžování dospělých a pro výuku snowboardingu. Otevřením tohoto hřiště dojde k výraznému zvýšení bezpečnosti ve Foxparku, který bude určen pouze pro výuku lyžování dětí.

SKISCHOOL LIPNO Vám jako jediná lyžařská škola v resortu nabízí přednostní vstup na lanové dráhy v době výuky.

Dále Vám SKISCHOOL LIPNO jako jediná lyžařská škola v resortu nabízí, v případě zakoupení lyžařské nebo snowboardové výuky, exkluzivní slevu na skipas ve výši 25 % z platného ceníku Skiareálu Lipno. Tuto slevu máte možnost čerpat v rámci návštěvnické karty LIPNO CARD, kterou si můžete objednat při on-line objednávce školy nebo na recepci u smluvních ubytovatelů. Skipas s exkluzivní slevou 25 % si můžete zakoupit k výuce pouze na pokladnách půjčovny SKISCHOOL LIPNO.

V rámci LIPNO CARD máte rovněž nárok na čerpání slevy ve výši 10 % z aktuálního ceníku na lyžařskou nebo snowboardovou školu a to opakovaně.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt ve Skiareálu Lipno!

© 2011 LIPNO SERVIS s.r.o. | www.skiareallipno.cz | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipnoservis.cz na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPNO SERVIS s.r.o.