Číslo: 16 | Datum: 18. července 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení návštěvníci a příznivci Lipenska,

přijměte pozvání na slavnostní otevření Stezky korunami stromů Li pno, které se bude konat v Lipně nad Vltavou na vrcholu Kramolína dne 20. července 2012 od 12.00 hod. Více o programu zde.

První a jediná stezka korunami stromů v České republice

Chcete se projít mezi korunami stromů, vnímat přírodu trochu jiným způsobem a vidět lipenskou přehradu a celé její okolí z výšky? Od července vám tuto možnost nabídne jedinečná a v České republice jediná Stezka korunami stromů Lipno.

více o Stezce

LIPNO navštíví olympionici

Od 18. do 26. srpna bude Lipno hostit LIPNO SPORT FEST, devítidenní akci, při které se bude prolínat sport s kulturou. Festival nabídne účastníkům a návštěvníkům Lipna aktivní trávení pobytu na Lipně s možností poměřit si síly s profesionálními sportovci či lidmi známými z veřejného života.

více o LIPNO SPORT FESTU

Infocentrum LIPNO je pro Vás otevřeno celý rok

Infocentrum Lipno, které se nachází na promenádě, je pro vás otevřeno po celý rok – v červenci a srpnu od 9.00 do 19.00 hodin. Využijte jeho služby, které vám zaručí příjemný a pohodový pobyt na LIPNĚ.

více informací o Lipensku

Na Lipně je zábava za každého počasí

Na Lipně je krásně i za současného proměnlivého počasí. Zajímavé pohledy do okolí nabízí nejen nově otevřená Stezka korunami stromů, ale dalším tipem po nevšední zážitek je i Aquaworld Lipno.

více o Aquaworldu

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.