Číslo: 35 | Datum: 10. května 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

18. května zahájí Lipno letní turistickou sezónu

V sobotu 18. května 2013 bude v Lipně nad Vltavou zahájena letní turistická sezóna. Ta je už tradičně spojena se závodem dračích lodi LIPNO DRAGON BOAT RACE.


Více o akci

Svět rodinné zábavy HOPSÁRIUM novinkou letošního léta

Letošní novinkou je Hopsárium Lipno, které bude otevřeno od června ve vodním ráji Aquaworld Lipno.


Více informací o Hopsáriu

Jednu z nejkrásnějších cyklo & in-line stezek najdete na Lipně – s LIPNO CARD si i výhodně půjčíte kolo

Jezerní cyklo- & in-line stezka patří k nejkrásnějším v České republice. V úseku Frymburk – Lipno nad Vltavou v délce cca 11 km je stezka osvětlená, lze po ní tedy jet i ve večerních hodinách...


Celý článek

LIPNO DĚTEM aneb Den s integrovaným záchranným systémem 8. června na Lipně

Přijďte si s námi užít další dětský den na Lipně, tentokrát s Integrovaným záchranným systémem. Na své si v tento den přijdou nejen děti, ale i dospělí. Těšit se můžete na ukázky a zásahy profesionálů, budete si moci prohlídnout techniku policie, hasičů, záchranné služby...


Celý článek

Stezka korunami stromů vyhlásila májovou fotosoutěž

Přijeďte si užít sluníčko, netradiční výhledy, klid a pohodu na Stezku korunami stromů Lipno. Navíc když do 31. května pořídíte na Stezce fotografii a přihlásíte ji do fotosoutěže, můžete vyhrát některou z lákavých cen.


Více informací o soutěži

Active Park Lipno nabízí zábavu, zážitky, bezpečný adrenalin a pohodu

Active Park Lipno – spousta aktivit v Lipně nad Vltavou, které lze využít od jara do podzimu. Novinkou loňského léta nacházející se u Stezky korunami stromů Lipno je Frisbee Park Lipno...


Celý článek

Hledáte místo pro firemní akci? Přijeďte na Lipno

Široká nabídka celoročních aktivit, doprovodného servisu a zázemí řadí Lipno k nejatraktivnějším lokalitám v oblasti incentivní turistiky. Incentivní pobyty patří mezi moderní formy motivace a odměňování, a to nejen zaměstnanců firmy, ale také obchodních partnerů nebo klientů.


Nabídka akcí pro firmy

Plánujete svatbu? Pak zvolte Lipno

Lipno nad Vltavou, konkrétně pak Stezka korunami stromů Lipno se stává atraktivním místem pro svatební obřady. Přijeďte svůj nejkrásnější den v životě strávit na Lipno, zajistíme vám svatební den od A do Z. Svatba na Lipně je pro skutečné romantické duše:-)

Pro více informací kontaktujte Infocentrum Lipno.

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.