Číslo: 44 | Datum: 19. listopad 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Na zimu se už těšíme

Všechna děla jsou již na svazích, je jich celkem 42 a dokáží zasněžit sjezdovky při dobrých teplotách za několik málo dní. Navíc byl letos zasněžovací systém ještě více posílen, neboť právě do něj putovaly hlavní letošní investice...

Celý článek

Novinky Skiareálu Lipno

Nová trať - Zážitkový slalom Mezi hlavní novinky patří nová trať, na které bude měřený zážitkový slalom. Zájem o tuto novinku už lyžaři projevili v diskuzích na internetu a dotazech na Skiareál Lipno.

Slevy: Lipenský žolík a Lipno Card Peníze všem ušetří novinka – tzv. Lipenský žolík. Skiareál Lipno jím odmění všechny věrné zákazníky...

Více novinek pro sezónu 2013/2014

Zdarma Foxpark, skibus, skicross, parkování

Skiareál Lipno zachoval pro letošní sezónu benefity, které jsou pro lyžaře zdarma. Zdarma je centrální parkoviště přímo ve Skiareálu Lipno a zdarma zůstává i skibus a také Foxpark kapitána Lipánka, který v dolní části projde úpravou...

Celý článek

Výběr akcí, na které se můžete už nyní těšit

Po celou zimní sezónu se můžete těšit na spoustu kulturních i sportovních akcí nejen ve Skiareálu Lipno!

Vybrali jsme pro vás ty nejdůležitější!

Výhled ze Stezky korunami stromů jako dárek pro malé i velké

Hledáte ten správný narozeninový nebo vánoční dárek? Věnujte svým blízkým zážitek, věnujte jim dárkový poukaz na Stezku korunami stromů.

Celý článek

Rezervujte si svůj pobyt na Lipně včas

Pokud se chystáte užívat si zimních a lyžařských radovánek ve Skiareálu Lipno (a my věříme, že ano:-)), pak nezapomeňte využít bezplatného zprostředkovatelského ubytovacího servisu Infocentra Lipno. Stačí si vybrat zde nebo poslat poptávku na infocentrum@lipno.info. Těšíme se na vás!

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.