Číslo: 50 | Datum: 7. května 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Letní turistická sezóna LIPNO 2014 bude zahájena 17. května

Tradiční Zahájení letní turistické sezóny LIPNO 2014 proběhne v sobotu 17. května v Campingu Lipno Modřín v Lipně nad Vltavou. Těšit se můžete na závod dračích lodí, chybět nebudou koncerty, vylodění a bitva pirátů a spousta další zábavy...

Více o akci

Elektrokola, elektroskútry i elektročluny

Lipno na plný proud – to je letošní novinka v půjčovně INTERSPORT Rent. Nyní máte možnost půjčit si elektrokolo, elektročlun i elektroskútr, což je možné v této unikátní kombinaci pouze v Lipně nad Vltavou.

Celý článek

Lišák Fox vyzpovídal mistra Evropy Jana Kopeckého

V sobotu 3. května zavítal letošní ročník Rallye Český Krumlov opět do Lipna nad Vltavou. Náš maskot lišák Fox nelenil a o posádky se dobře postaral. Leštil jim světla a přední okna a s mistrem Evropy Janem Kopeckým z týmu Škoda Motorsport si dokonce popovídal a vyfotil se s ním.

Celý článek

Slavnosti dřeva proběhnou u Stezky korunami stromů 24. května 2014

Předposlední květnovou sobotu se v okolí Stezky korunami stromů Lipno uskuteční Slavnosti dřeva. Již tradičně budou přítomni sochaři, kteří přímo před zraky návštěvníků budou sochat svá díla do připravených dřevěných kmenů.

Více o akci

Letní koncerty na Stezce korunami stromů

Každé úterý v červenci a srpnu lze navštívit Stezku korunami stromů kdykoliv od 9:30 až do 23.00 hodin. Prodloužená otevírací doba láká k romantické procházce. Stezka je totiž v nočních hodinách osvětlena speciálními světly...

Celý článek

Přijeďte v květnu na Lipno a užijte si výhodný pobyt s LIPNO CARD

S LIPNO CARD na Lipně v květnu opravdu ušetříte - například kolo si v půjčovně INTERSPORT Rent půjčíte jen za 199 Kč na celý den a koupání v bazénu AQUAWORLD Lipno vás s LIPNO CARD vyjde na pouhých 112 Kč/2 hodiny...

Více o výhodách

FOXOVO DĚTSKÉ MENU nově i v Restauraci Modřín

Foxovo dětské menu, čili poloviční porce z aktuální denní nabídky + 0,2l nápoje za zvýhodněnou cenu 79 Kč, už dobře znáte z restaurací Lanovka a U Yettiho. Od tohoto léta si na něm všechny děti, ale i dospěláci, kteří neholdují celým porcím, mohou pochutnat také v Restauraci Modřín!

Celý článek

LIPNO baví

Dovolujeme si vás pozvat do Lipna nad Vltavou, kde se od jara do podzimu bude konat spousta akcí.

Koukněte se, které akce jsme pro vás připravili!

Aktuální informace o Lipně najdete

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.