Číslo: 54 | Datum: 13. srpna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

LIPNO SPORT FEST se blíží

těšit se můžete na devět dní aktivní zábavy i kultury

Od 23. do 31. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 3. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět dnů zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard. Bohatý kulturní program pak osloví jak děti, tak i dospělé. A to vše zcela zdarma.

Více o akci

LIPNO DĚTEM aneb den s Integrovaným záchranným systémem 6. září na Lipně

Přijďte si s námi užít další dětský den na Lipno, tentokrát s Integrovaným záchranným systémem. Na své si 6. září přijdou nejen děti, ale i dospělí. Těšit se můžete na ukázky a zásahy profesionálních hasičů, ale také policistů a záchranářů.

Více informací o akci

Napište nám váš lipenský zážitek a soutěžte o pobyt na Lipně

Zažili jste v Lipně nad Vltavou něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Nebo chcete jen návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Lipenský zážitek

Podzim na Lipně bude plný zážitků a zábavy

Ačkoliv je léto v plném proudu, podzim klepe pomalu ale jistě na dveře. Všichni už se těšíme na tzv. Babí léto, období, které bývá označováno za nejkrásnější na Lipně. Abyste si zábavy užili co nejvíce, můžete si pořídit speciální balíčky, které obsahují nejžádanější lipenské zážitky.

Vyberte si z balíčků

Kouzelný podzim na Stezce korunami stromů Lipno

Nejen během babího léta, ale i v září či říjnu je na Lipně příjemně. Les hraje všemi barvami a přírodu lze pozorovat opět v jiných podmínkách. Budete mít možnost na vlastní oči vidět úchvatné scenérie proměny lesa a zároveň se dozvědět podrobnosti o hospodářských aktivitách, které je třeba v lese a jeho okolí na podzim udělat. Na Stezce korunami stromů najdete infopanely, které jsou aktualizovány vždy pro dané roční období.

Celý článek

Letní koncerty na Stezce korunami stromů

Až do konce letních prázdnin pokračují letní koncerty, a to vždy každé úterý. Stezka korunami stromů Lipno má i během srpna v úterý prodlouženou otevírací dobu, tj. od 9:30 až do 23.00 hodin.

Více o večerních koncertech

Gastronomie pro rodiny s dětmi

Lipno je ideální destinací, kde strávit rodinnou dovolenou a díky LIPNOgastru to lze i mnohem výhodněji, pohodlněji a pro děti i zábavněji! Nanuky, točená zmrzka, ledová tříšť, domácí vafle, limča, různé cukrovinky a mnohé další laskominy...

Více o nabídce gastronomie na Lipně

Mistrovství ČR a Český pohár ve slalomu a sjezdu na divoké vodě

Poslední prázdninový víkend je na Lipně také tradičním svátkem pro všechny české vodáky. Hned pod hrází, na úseku Vltavy zvaném Čertovy proudy, se při příležitosti pouštění vody, koná několik akcí. Nejzajímavější z nich je Mistrovství ČR ve slalomu na divoké vodě...

Více o akci

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.