Číslo: 70 | Datum: 1. září 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Lipno dětem aneb den s Integrovaným záchranným systémem

Přijďte si s námi užít další dětský den na Lipně, tentokrát s Integrovaným záchranným systémem. Na své si 5. září přijdou nejen děti, ale i dospělí. Těšit se můžete na ukázky a zásahy profesionálních hasičů, ale také policistů a záchranářů.

Více info »

Lipenský KOLO-toč

Zveme vás na 4. ročník akce Lipenský KOLO-toč. Akce, která se bude konat v pondělí 28. září 2015, je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… 

Více info »

Foxova škola In-line bruslení pro školy

Pro všechny žáčky, žákyňky i velké mazáky základních škol nově na Lipně pořádáme školu in-line bruslení. Zapojit se mohou žáci v rámci jednodenního školního výletu nebo projít např. pětidenní výukou výukou v rámci školy v přírodě.

Více info »

Úžasné babí léto u nás na Lipně

Neváhejte, objednejte si pobyt na Lipně včas a vyberte si z nabídky balíčků pro babí léto sestavených z nejoblíbenějších lipenských zážitků.

Nabídka výhodných balíčků »

Podzimní speciality v Restauraci Lanovka

Na Lipně sezóna nikdy nekončí, stejně jako v Restauraci Lanovka není nikdy plotna studená :-) I letos na podzim se proto můžete těšit na speciální nabídku s příchutí podzimu na Lipně...

Speciální podzimní nabídka »

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.