Číslo: 72 | Datum: 12. listopadu 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Nejlepší dárek od Ježíška - lyžovačka na Lipně

Udělejte svým blízkým radost zakoupením dárkového poukazu na lyžovačku na Lipno. Vyzkoušíte novou sjezdovku Vyhlídku, která je sportovnějšího charakteru, označená jako červená a mnoho dalších novinek, které si nesmíte nechat ujít.

Dárkový poukaz »

Zima se blíží

Proto na nic nečekejte a zajistěte si své místo na svahu. Celosezónní skipas zakoupíte do 30. 11. 2015 za zvýhodněnou cenu, což Vám dává záruku, že jedním z prvních lyžařů, kteří se projedou po nové sjezdovce, budete právě Vy. Ano! V letošní zimní sezóně si pro Vás Skiareál Lipno připravil nejen novou skicrossovou dráhu s boulemi a klopenými zatáčkami, ale hlavně novou sjezdovku.

Celosezónní skipas »

Staň se ZDARMA instruktorem a vydělej si

Chceš si užít zimu na prkně nebo lyžích a dostat za to peníze? Nabízíme ti až 220 Kč na hodinu! K tomu ti přihodíme ZDARMA kurz instruktora snowboardingu nebo lyžování a hromadu dalších výhod. Neváhej, ať o tohle všechno nepřijdeš!

Staň se ZDARMA instruktorem »

Lipno dětem aneb Mikuláš naděluje

Stejně jako minulý rok i letos mohou rodiny s dětmi oslavit mikulášský svátek na Stezce korunami stromů Lipno. Mikuláš, čert a anděl tu budou 5. prosince od 11 do 14 hodin nadělovat hodným dětem dárky. Rodiny s dětmi mají příležitost oslavit svátek sv. Mikuláše netradičně návštěvou Stezky korunami stromů. Na děti, které jim zazpívají nebo řeknou básničku, čeká navíc sladké překvapení. 

Mikuláš naděluje

Rezervujte si váš pobyt na Lipně včas

Pokud se chystáte užívat si zimních a lyžařských radovánek ve Skiareálu Lipno, pak nezapomeňte využít bezplatného zprostředkovatelského ubytovacího servisu Infocentra Lipno.

Nabídka ubytování »

Prozraďte lipenské OBRRYBĚ své přání

Že se ještě neznáme? Jsem OBRRYBA, nová a netradiční lipenská průvodkyně. Budu vám dávat typy na různé akce, našeptávat zajímavosti a drby, vymýšlet spoustu her pro děti i dospěláky a dokonce plním i přání.

Chcete splnit přání?

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.