Číslo: 1 | Datum: 28. června 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení hosté,

pokud se ještě rozmýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou, dovolte nám představit možnosti a hlavní atraktivity letošní letní sezóny na Lipensku.

Jedinečná kombinace rozsáhlé vodní plochy a překrásné šumavské krajiny se stovkami kilometrů cyklotras, turistických a in-line stezek společně s nezapomenutelnou atmosférou města Český Krumlov udělala v posledních letech z Lipenska oblíbenou destinaci mezi domácími i zahraničními turisty.

Letos jsme pro Vás připravili hned několik novinek, které stojí za to vyzkoušet!

Karta hosta LIPNO CARD

Jako první region v České republice nabízí Lipensko svým hostům unikátní kartu hosta LIPNO CARD, díky které můžete čerpat více jak 70 slev a výhod v celkové hodnotě vyšší než 3 500 Kč. Kartu můžete za cenu od 99 Kč zakoupit u svého ubytovatele, v infocentrech po celém Lipensku, na obecních úřadech či objednat on-line.

Více o LIPNO CARD

Webový portál LIPENSKO

Pokud hledáte ubytování, radu kam na výlet nebo informace o aktuálním dění, přichystali jsme pro Vás komplexní webové stránky destinace LIPENSKO na adrese www.lipno.info. Součástí je nejširší nabídka ubytování na Lipensku, on-line rezervace, webkamery, počasí, kalendář akcí a informace o regionu a jeho nabídce.

Více o portálu LIPENSKO

Skiareál Lipno se na léto převlékl do ACTIVE PARK LIPNO

Zapůjčení horských kol, in-line bruslí nebo vodních plavidel, návštěva lanového parku, dobrodružství při sjezdu v bikeparku, výlet lanovkou na vrchol Kramolína, odpočinek v bazénu nebo sauně, pohlídání Vaší ratolesti v dětském koutku - to vše a ještě mnohem více je ACTIVE PARK LIPNO!

Více o ACTIVE PARK LIPNO

Soutěž: Pomozte nám pojmenovat destinaci LIPENSKO!

Destinace Lipensko vyhlašuje soutěž o vlastní slogan. Máte originální, vtipné a dokonce i veršovné nápady? Zapojte se do naší soutěže o pojmenování destinace, kam každoročně zamíří několik set tisíc návštěvníků! Ten nejlepší z Vás obdrží víkendový pobyt přímo v centru dění a zakusí to nejlepší z aktivit, které Lipensko pro svého hosta nabízí!

Více o soutěži

Za vysvědčení LIPNO CARD zdarma

Čekáte na vysvědčení samé jedničky? Pokud ano, přijďte si od 30.6. do 3. 7. 2011 vyzvednout s vysvědčením LIPNO CARD zdarma.

Více

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.