Číslo: 2 | Datum: 27. července 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení hosté,

léto je na Lipensku v plném proudu a pokud se na poslední chvíli rozmýšlíte kam na dovolenou či víkend, dovolujeme si Vám zaslat pár tipů.

V kempu Modřín se představí Bossaball

Sportovní hit brazilských pláží, který dobývá svět, konečně v Česku a na Lipně v premiéře. Hrajete rádi volejbal, beach volejbal a fotbal? Bossaball je vše v jednom! Míčová hra pro dva týmy na speciálně navrženém nafukovacím kurtu s trampolínami na každé straně.

Celý článek

Historická vozidla zamíří na Lipno

Poslední víkend v červenci se naskytne návštěvníkům Lipna zajímavá podívaná. V rámci projektu Trofeo Niké BOHEMIA 2011 sem přijede kolona 20 historických vozidel v čele s Karlem Lopraisem.

Celý článek

LETNÍ ŠKODA PARK na Lipně

V nedělí 31.7. 2011 dorazí na Lipno netradičně pojatá prezentace aktuální nabídky společnosti ŠKODA. Na místě budete mít možnost nejen vyzkoušet si nové vozy na vlastní kůži v rámci testovacích jízd, ale také absolvovat bohatý doprovodný program plný písniček, tance a pohádek pro děti.

Celý článek

Loučovické léto 2011

V pátek 29.7. 2011 proběhne v obci Loučovice ležící pouhé 3km pod Lipenskou přehradou jednodenní rock/metalová párty. Nepůjde úplně o klasický festival, připraven je i bohatý doprovodný program v čele se známým moderátorem Standou Berkovcem, který bude celý festival moderovat.

Pozvánka

Snídaně do spacáku v kempu Modřín

Nenechte si ujít báječnou snídani 31.7.2011, kterou pro Vás gratis připraví pekárna United Bakeries s partnery Madeta, Hamé, Julius Meinl a Philips. Navíc prvních sto z Vás obdrží voucher na LIPNO CARD zdarma.

Celý článek

Plavba k srdci Vltavy

V Horní Plané připravili unikátní zážitkový výlet. Plavba malou výletní lodí z Horní Plané k Srdci Vltavy, historickým Bafalem na původní řečiště.

Celý článek

Lipno dobývá nový sport – Paddleboarding

Nové adrenalinové zážitky při vodních radovánkách nabízí v létě Lipenská přehrada. Svou oblibu zde získává nový rekreační sport stand up paddleboarding.

Celý článek

LIPENSKO na síti facebook

Přidejte se mezi naše fanoušky na síti facebook. Pravidelně aktualizovaný profil o dění na Lipensku, se soutěžemi a slosování o ceny.

Profil na síti facebook

Bike-eshop.cz: LIPNO CARD zdarma

Pokud nakoupíte na portálu www.bike-eshop.cz nad 2000 Kč, automaticky získáváte LIPNO CARD zdarma. Bike-eshop.cz patří k největším on-line prodejcům jízdních kol a doplňků v ČR.

Bike-eshop.cz

© 2011 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „info@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.