Číslo: 3 | Datum: 24. srpna 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení hosté,

prázdniny na Lipně pomalu končí a počasí dohání, co v průběhu léta zmeškalo. Aktuální teploty se pohybují hodně přes 30 °C, teplota vody v Lipně až 24 °C!

Kromě níže uvedených tipů, nám dovolte pozvat Vás na "Rozloučení s prázdninami", které se uskuteční tento pátek 26.8. od 12:00 v Lipně nad Vltavou. 

Návštěvníci si mohou například vyzkoušet jízdu v Bikeparku s instruktorem, který se jim bude věnovat zdarma několikrát za den, nebo se budou moci vydat na dračí lodi na králičí ostrov.

Na pláži zase budou připraveny závody v paddelboardu, kombinace surfu a pádlování, který se stal hitem letošního lipenského léta.

Program bude probíhat i na vrcholu Kramolína, kde kromě zábavy budou moci návštěvníci ochutnat i speciality z grilu. Celý den bude děti bavit také oblíbený maskot lišák Fox, se kterým se budou moci vyfotit.

Svůj program přizpůsobil i dětský koutek v Lipně nad Vltavou, který se nachází v budově Aquaworldu. Ten bude po celý den zdarma a děti budou malovat obrázky na téma moje prázdniny v Active Park Lipno. O kulturní program se postarají místní dětské a juniorské kapely, které budou hrát  u hlavního parkoviště od 14 hodin.

Nezapomenutelný zážitek může dobrodružným povahám poskytnout i vyhlídkový let vrtulníkem nad Lipnem za speciální cenu

Po celý den je pro Vás navíc připravena jízda lanovkou za polovic!

Více o akci zde.

 

Plavba kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě

Tradiční, již 39. plavba kuriózních plavidel z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou. Vodní monstra a plavítka všeho druhu se vydávají přes tři jezy na cca 10 km dlouhou pouť po Vltavě. Jede se pro pobavení a o ceny! 

Celý článek

Bike kemp pro holky a juniory

Víkendový kemp organizovaný jen a pouze pro holky a juniory z dílny Simpleride a Nikita crew. 

Celý článek

Vodácké lipno 2011

I letos se poslední prázdninový víkend pod Lipenskou přehradou sejde vodácký národ. Tedy ta jeho část, kterou přitahuje voda vypouštěná jednou za rok do koryta Vltavy v oblasti známých Čertových proudů.

Celý článek

LIPNO CARD proniká na Šumavu

Návštěvníci Lipenska budou mít od dnešního dne o důvod více, proč se vydat na výlet hlouběji na Šumavu. Na kartu hosta LIPNO CARD byly díky spolupráci se Správou Národního parku Šumava zařazeny další atraktivní služby - zámek a muzeum ve Vimperku a vyhlídková věž Poledník.

Celý článek

Volejbalový turnaj smíšených družstev ve Frymburku

Volejbalový turnaj smíšených družstev O putovní pohár starosty městyse Frymburk pořádá volejbalový oddíl Frymburk v areálu ZŠ Frymburk.

Celý článek

Rožmberská růže

Konec prázdnin návštěvníkům hradu zpříjemní letos už 5. ročník výstavy květinových aranžmá v interiérech prohlídkové trasy Buquoyské sbírky.

Celý článek

Xavier Baumaxa - Akusticky nad řekou

Litvínoffský buránek Xavier Baumaxa vystoupí v rámci série "Akusticky nad řekou" v pátek 26.8. na terase Hotelu Růže v Českém Krumlově.

Celý článek

Virtuální prohlídky Active Park Lipno

Prohlédněte si Active Park Lipno a Aquaworld pomocí virtuální prohlídky!

Celý článek

Lipno je pro Vaše akce ideální

Chystáte se stmelit pracovní tým, zlepšit spolupráci svých zaměstnanců či odměnit své obchodní partnery a zákazníky? Pak právě Lipensko je ideálním místem a my jsme připraveni Vám zajistit kompletní realizaci teambuildingu, vzdělávací akce či firemního setkání.

Celý článek

Mezinárodní mistrovství ČR v dálkovém plavání

Mezinárodní mistrovství České republiky v dálkovém plavání se uskuteční ve dnech 27. - 28.8. 2011 v Lipně nad Vltavou

Celý článek

Frymburská brusle 2011

Závod inlajnistů všech věkových kategorií na cyklostezce ve Frymburku pořádá SK lyžaři běžci Frymburk.

Celý článek

© 2011 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.