Číslo: 7 | Datum: 17. ledna 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení příznivci Skiareálu Lipno,

tento newsletter je plný příznivých zpráv a novinek, z nichž je nejdůležitější ta, že zima je konečně tady a s ní i všechny její krásy! Ve Skiareálu Lipno panují ideální sněhové podmínky, otevřeny jsou všechny sjezdovky a v provozu všechny tři čtyřsedačkové lanovky.

V plném provozu je i výukové hřiště Foxpark Kapitána Lipánka se třemi pojízdnými koberci, které je v letošní sezóně pro děti i rodiče zdarma.

Dobré zprávy máme i pro vyznavače běžeckého lyžování, kteří si mohou užít 37,5 km perfektně upravených běžeckých stop.

Takže nedorazit do Skiareálu Lipno by byla opravdu škoda! :)

Koncert NO NAME ve Skiareálu Lipno

Open air koncerty jsou spíše letní záležitostí, ale kapela NO NAME se rozhodla jít proti tomuto trendu a vystoupí v sobotu 21. 1. 2012 od 13 hodin ve Skiareálu Lipno. Koncert se bude konat v rámci akce ŠKODA Park, kterou vás provede moderátorka Adéla Gondíková.  Celý den bude pro návštěvníky připraven zábavný program nejen pro děti, ale i pro příznivce automobilů Škoda, kteří si budou moci prohlídnout nový vůz Citigo a šest krasavců s pohonem 4x4.


Více o programu Škoda Park na Lipně

Mongolský velbloud a lama se přijedou podívat na lipenské lyžaře

Další zajímavou víkendovou akcí, která dělá ze Skiareálu Lipno ten nejpohodlnější rodinný areál v Čechách, je nedělní Den rodinného lyžování s Pohádkovým Českem. Na děti čeká zábava s maskoty areálu ve FOXPARKU KAPITÁNA LIPÁNKA od 10 hodin. V 11 hodin dorazí dvouhrbý velbloud Šajtan až z Mongolska, s nímž se mohou návštěvníci vyfotit a v případě, že bude Šajtan v dobré náladě, i krátce povozit. Příjemným zpestřením celého dne bude 50% sleva na skipas pro malou (1 rodič + 1-3 děti) i velkou (2 rodiče + 1-3 děti) rodinu dle platného ceníku. Těšíme se na další pohodový den s Vámi!


Na Lipensku začala sezóna už i běžkařům

Skiareál Lipno nabízí skvělé možnosti i pro běžkaře. V úseku mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem jsou v případě vhodných sněhových podmínek pravidelně strojově upravované tratě pro klasiku i bruslení. Trasy vyhovují běžkařům výletníkům i náročnějším lyžařům. V provozu je nyní 37,5 km běžeckých tras.


Více informací o běžkařských trasách

LIPNO CARD u smluvních ubytovatelů zdarma

S kartou hosta LIPNO CARD lze získat slevy na veškeré aktivity a služby Skiareálu Lipno, konkrétně pak slevy na skipasy ve výši 5 až 20%, při využití lyžařské školy ve výši 10 až 20% či slevu 10 až 20% při zapůjčení lyžařského vybavení  a 20% při využití lyžařského servisu. Navíc s kartou lze výhodněji relaxovat např. v Aquaworldu Lipno. Vedle těchto slev je možno získat výhody i při čerpání dalších více než 40 služeb (restaurace, indoorové sporty, vstupy do muzeí a galerií, atrakce pro děti a mnohé další). U smluvních ubytovatelů obdrží host k pobytu LIPNO CARD zdarma, jednodenní návštěvníci si ji mohou zakoupit za 99 Kč (dospělý) a 59 Kč (dítě, student, senior, ZTP) a to jak v prodejní síti, tak on-line na webu.


Více o LIPNO CARD

Nový YouTube kanál o Lipně

Na serveru YouTube jsme pro Vás připravili nový video kanál, kam postupně přidáváme videa z Lipna a okolí. Máte také nějaké video z Lipna? Podělte se s námi a my Vás odměníme! Aktuálně na něm můžete shlédnout přihlášená videa ze soutěže o iPad 2 nebo krátký klip o bruslení na Lipně!


Kanál LipnoTV

Štafeta pěstounských rodin dělá radost po celém Jihočeském kraji

V sobotu 14. 1. 2012 přijala pozvání na lyžování do Skiareálu Lipno již druhá pěstounská rodina, která se tak zapojila do projektu Štafety pěstounských rodin. Tento projekt, jehož cílem je umožnit pěstounským rodinám užít si pěkný zimní den ve Skiareálu Lipno, bude realizován po celou zimní sezónu. Pěstounské rodiny mají možnost bezplatně si zapůjčit lyžařské vybavení, děti mají k dispozici lyžařského instruktora a samozřejmostí je celodenní skipas pro celou rodinu.


S LIPNO CARD již můžete cestovat i vlakem

Návštěvníci Skiareálu Lipno, kteří mají kartu hosta LIPNO CARD, si mohou nyní dovolenou zpestřit výletem vlakovými spoji do sousedního Rakouska za nižší ceny. LIPNO CARD bude mít totiž při zakoupení levnější jízdenky stejnou platnost jako In-karta / Rail plus, kterou vydávají České dráhy.


Celý článek

Natočte video a vyhrajte iPad2

Máte dobré a vtipné nápady? Vlastníte videokameru nebo mobilní telefon s možností natáčet videa? Připravte sami nebo s kamarády scénář k reklamnímu spotu pro Skiareál Lipno, natočte ho a podělte se o něj s námi! To nejlepší odměníme tabletem iPad 2.


Více o soutěži

LIPNO CARD pro občany Svazku Lipenských obcí zdarma

Jste občanem trvale žijícím v obcích Svazku Lipenských obcí? Pak s LIPNO CARD získáte zajímavé slevy a výhody při čerpání služeb nejen na Lipensku.

Více o kartě zde!

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.