Číslo: 8 | Datum: 2. února 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Nejdelší přírodní bruslařská dráha na světě je na Lipně!

Nemáte plány na víkend? Máme pro Vás skvělý tip na aktivní odpočinek a jedinečný zážitek na nejdelší přírodní bruslařské dráze světa, která se díky aktuálním povětrnostním podmínkám a úsilí lipenských obcí otevírá oficiálně dnešním dnem!

Je pro Vás připravena ledová dálnice široká 6 - 8 metrů, o jejíž skvěle připravený povrch se stará hned několik strojů v čele s nově pořízenou speciální šestikolkou MAX II

V současné době je perfektně připraven tzv. lipenský okruh o délce 12 km, který spojuje obce Lipno nad Vltavou - Frymburk - Přední Výtoň a připravuje se také hornoplánský okruh (cca 8 km), který vede z Horní Plané směrem na Černou v Pošumaví a dále do Hůrky. 

Sledujte aktuální stav ledu a bruslařské dráhy na speciálním profilu na síti Facebook! Sdílejte s námi své zážitky v podobě fotek a videí, ty nejlepší odměníme!


Nemáte vlastní brusle? Nevadí, půjčit si je můžete přímo na nástupním místě v kapitanátu na Marině v Lipně nad Vltavou v nové půjčovně INTERSPORT RENT. Na tom samém místě pro Vás bude o víkendu přichystán stánek s horkým punčem a svařákem a dětské kluziště!

Předtím než vyrazíte, prostudujte si pozorně leták obsahující zásady pro chování na ledě a praktickou mapkou bruslařských tras. Důrazně doporučujeme pohybovat se výhradně na upravené dráze, kde je tloušťka ledu pravidelně měřena!

Odkazy, které se Vám mohou hodit:

Big Shock a Dynastar zimní jízda 2012

V sobotu 4. února čeká návštěvníky Skiareálu Lipno bohatý zábavný program! Dorazí k nám totiž Zimní jízda, v rámci které si můžete otestovat nové modely lyží Dynastar, ochutnat nápoje Big Shock a po celý den si zasoutěžit o zajímavé ceny. Chybět nebude ani Dj!

Lední jachty a snowkiting na Lipně

Na Lipně v Černé v Pošumaví je díky ideálním povětrnostním podmínkám možné zkusit stále více oblíbený snowkiting či skvělé lední jachty! Kurzy snowkitingu je možné objednat na www.kitesport.cz a pronájem ledních jachet na www.alzarent.cz.

Více informací o snowkitingu a ledních jachtách na Lipně

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.