Číslo: 9 | Datum: 5. března 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Ani první jarní kytičky náš skiareál nezastraší!

I když by se mohlo zdát, že zima je pryč, ve Skiareálu Lipno je stále velmi živo. Všech 8 sjezdovek je v provozu a návštěvníci si tedy mohou užívat lyžování při příjemných teplotách.

Také lyžařská škola SKICHOOL LIPNO je v pozoru:  začínající lyžaře naučí jízdy na lyžích nebo snowboardu a připraví je tak na další lyžařskou sezónu. Takže není třeba dlouho přemýšlet a můžete vyrazit na Lipno. Příjemným bonusem je, že od 10. 3. platí mimosezónní ceny.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Milka Fun Park

Sportovně-zábavný program pro malé i velké lyžaře a spousta té nejjemnější alpské čokolády přináší na hory Milka. Během víkendového programu (10. - 11.3.) bude na návštěvníky Skiareálu Lipno v Milka Fun Parku čekat 6 různých zábavných atrakcí - např.:  obří prak na sněhové koule, velká puzzle stěna, sněhové čtyřkolky, snowskate a další velmi soutěže!

Více o Milka Fun Park

Poslední zimní den pro handicapované lyžaře i nelyžaře

Již tradiční akce „Den s handicapem“ se bude konat nadcházející sobotu, 10.3.2012 ve Skiareálu Lipno. Na návštěvníky opět čeká zajímavý den, kdy si vyzkouší jízdu na monoski – samostatně nebo s instruktorem, dále navštíví Aquaworld Lipno se speciálním přístupem do vody a nahlédnou do bezbariérového apartmánu v Chatě Lanovka. Divoká jízda na bobové dráze je už neodmyslitelnou součástí této akce. Všechny uvedené aktivity jsou v tento den pro handicapované návštěvníky a jejich rodinné příslušníky zdarma!

Překonáme letos rekord v počtu Pepíků a Pepin na sjezdovce?

Již čtvrtý ročník celodenní akce Pepíků a Pepin se uskuteční v pondělí 19.3. 2012, kdy všichni nositelé tohoto jména budou lyžovat za 20 korun. Po registraci na pokladně mají tito jmenovci možnost se společně vyfotografovat. Sraz je ve 13.00 hodin u nástupní stanice lanovky u hlavního parkoviště. Zde také obdrží dáreček přímo od našeho maskota lišáka Foxe.

Lipno dětem - připravte se na Velikonoce

Dne 31. března 2012 se bude v Restauraci Lanovka od 10.00 do 15.00 hodin konat dětský den s bohatým programem. Těšit se s dětmi můžete na tvořivé dílny (malování a zdobení velikonočních vajíček, výroba přáníček, pletení pomlázky a další). Součástí programu bude také dětská diskotéka a slosování o zajímavé ceny. Navíc se můžete těšit na 50% slevu do Aquaworldu Lipno a speciální dětské velikonoční menu. Chybět nebude ani lišák Fox a kapitán Lipánek!

Více o dětském dnu na Lipně

Instruktor naučí Vaše děti lyžovat nejlépe

Učit dítě lyžovat sami nebo mu zaplatit instruktora? Takový problém řeší řada rodičů, kteří se chystají se svými malými potomky na hory. Českobudějovický psycholog Rostislav Nesnídal tvrdí, že je mnohem výhodnější a také pro rodiče klidnější investovat do výuky v lyžařské škole.

Celý článek

Letní dovolená se zimní LIPNO CARD

Platnost zimní varianty karty hosta LIPNO CARD, která byla původně nastavena do 31. března, bude všem držitelům automaticky prodloužena do 31. října 2012. Znamená to tedy, že pokud jste získali během svého pobytu na Lipně v zimě 2011/2012 LIPNO CARD se zimním designem a obdobím platnosti vyznačeném na zadní straně karty 1. 11. 2011 – 31. 3. 2012, můžete s touto kartou využívat slevy a výhody i během svého dalšího pobytu na Lipně a to až do konce října letošního roku!

Více o LIPNO CARD

Blíží se vyhodnocení soutěže o iPad2

Odpověď na tuto otázku se již brzy dozvíme. Blíží se totiž vyhodnocení velké zimní soutěže, jejíž vítěz získá jablečný tablet za nejlépe vyhodnocené video natočené na téma lyžování ve Skiareálu Lipno. Mrkněte, jaká videa byla přihlášena!

Přihlášená videa v soutěži

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.