Číslo: 11 | Datum: 10. dubna 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení příznivci Lipna,

léto se kvapem blíží a my bychom Vás rádi informovali o letošních novinkách a plánovaných akcích, kterých se na Lipensku sešlo opravdu mnoho.  

Připravili jsme pro Vás zbrusu nový web www.lipnobavi.cz, který přehledně informuje o nabídce Active Park Lipno, půjčovnách sportovního vybavení, nové prodejně INTERSPORT, přístavu Marina Lipno a mimo jiné je také plně připraven na oznámení velkého letního překvapení!

Mimořádným lákadlem a sportovní atrakcí je nedávno otevřená pravobřežní cyklo a in-line stezka vedoucí z hráze lipenské přehrady do obce Přední Výtoň, celkem je tedy kolem Lipna připraveno 21 km!

V případě, že potřebujete rezervovat ubytování na Lipně, navštivte www.lipno.info s nejširší nabídkou ubytování či kontaktujte Infocentrum Lipno, kde Vám zdarma a ochotně poradíme nejen s ubytováním.

Těšíme se na Vás,

LIPNO BAVÍ celou rodinu!

5.5. 2012 - Lipno dětem - lipenský máj

Srdečně Vás zveme na zábavný dětský den na Lipně. V prostorách Active Park Lipno a salonku Restaurace Lanovka pro Vás chystáme divadlo pro děti, skákací hrad, hraní kuliček, výrobu přáníček ke Dni matek, malování, lepení a vystřihování!

Více o dětském dnu

19.5. 2012 - Zahájení letní turistické sezóny

Zahájení letní turistické sezóny patří mezi nejoblíbenejší a nejvíce navštěvované akce na Lipně. Součástí a hlavní atraktivitou programu je 5. ročník otevřeného závodu dračích lodí Lipno Dragon Boat Race 2012. Závod je určen široké veřejnosti i sportovním oddílům. Kromě samotného závodu se mohou dospělí a děti těšit na bohatý doprovodný zábavný program se sportovními a kulturními akcemi, vyvrcholením dne bude večerní koncert.

Přihlašte svou posádku zde

26.5. 2012 - Rallye Český Krumlov na Lipně

Soutěž má svá centra v Českém Krumlově a Českých Budějovicích. Poprvé se pojede Kohout v obráceném směru, ale hlavně - celá soutěž bude gradovat dvěma polookruhovými, velmi náročnými zkouškami na Lipně, které se uskuteční za sebou jako poslední měřené úseky z celé rallye.

Webové stránky Rallye Český Krumlov

26.5. 2012 - Slavnostní otevření Kapitanátu

Budova Kapitanátu (multifunkční zázemí přístavu) bude slavnostně otevřena v rámci konání závodu kajutových lodí LIPNO MARATON o víkendu 26 a 27. května 2012.

Více informací o akci

1. - 7.7. 2012 - Letní Letná

Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla, kde fantazie probouzí nečekané zážitky a magickou atmosféru.

Více informací o festivalu

7.7. 2012 - Tour de Kids na Lipně

Tour de Kids jsou cyklistické závody pro děti od těch nejmenších na odstkovadlech až po ročníky narození 2001. Závody jsou určeny pro každého, kdo má chuť závodit a vyzkoušet si profesionální trať. Nejde nám o profesionální závody, ani nehledáme nového mistra světa v silniční cyklistice, ale chceme, abyste si spolu s námi užili příjemné odpoledne. Zábavné odpoledne je připraveno pro celou rodinu.

Více o akci

17. - 26.8. 2012 - Letní sportovní festival

Cílem a obsahem festivalu je nabídnout účastníkům aktivní trávení pobytu na Lipně s možností poměřit si síly s profesionálními sportovci, lidmi známými z veřejného života atd. Hlavní program se bude odehrávat vždy od pátku do neděle (2 víkendy), vedlejší program od pondělí do pátku, kdy se budou konat akce pro širokou veřejnost s cílem představit zajímavá místa na Lipně. V rámci doprovodného programu bude účastníkům nabídnuto kulturní a společenské vyžití, animační programy, gastronomické akce atd.

Více informací o akci

28.8. – 2.9.2012 Mistrovství Evropy v raftingu

Mistrovství Evropy mužů a ženy šesti i čtyřmístných raftů pod lipenskou přehradou.

Webové stránky ME 2012

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.