Číslo: 22 | Datum: 6. prosinec 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Neváhejte a přijeďte si užít pohodu a zábavu do Skiareálu Lipno, jediného pětihvězdičkového lyžařského střediska na jihu Čech.

Skiareál Lipno se otvírá již tuto sobotu 8. prosince. Na oficiální zahájení zimní sezóny Vás pak zveme v sobotu 15. prosince.

Určitě vyzkoušejte také letošní unikátní novinku – propojení Skiareálu Lipno se Stezkou korunami stromů Lipno. Spojte příjemné s užitečným – lyžovačku a výstup do výšky až 40 metrů.

PŘEDVÁNOČNÍ SLEVY

Zpříjemnili jsme vaše lyžování!

Speciální nabídka Skiareálu LIPNO ve dnech 10. – 14. a 17. – 21. prosince 2012. Nabízíme k lyžování spoustu výhod.


Více o předvánočních výhodách zde!

Z lyží do korun stromů lze jen na Lipně

Letošní letní hit Stezka korunami stromů, která se nachází ve Skiareálu Lipno na vrcholu Kramolína, je v provozu i v zimní sezóně. Propojení se Skiareálem Lipno nabídne lyžařům všech věkových kategorií unikátní kombinaci zážitků. 


Více ZDE!

Zahájení sezóny ve velkém stylu

Letošní oficiální zahájení zimní sezóny se odehraje v sobotu 15. prosince ve velkém stylu. Lidé se mohou těšit na různé zábavné soutěže, hry i závody o ceny. Program začne v 10 hodin a potrvá do 15 hodin.


Více o akci ZDE!

Foxpark plný zábavy

S novým konceptem přichází Skiareál Lipno v největším a nejkvalitnějším výukovém hřišti pro začínající lyžaře Foxparku kapitána Lipánka. Hřiště bude v provozu i v době večerního lyžování, tedy od 18 do 20 hodin.


Více o Foxparku zde!

Skibus zdarma, více míst k parkování, propojení sjezdovek…

Dlouhodobou filozofií Skiareálu Lipno je spojovat lyžování se zážitkem a komfortem, což nás řadí mezi nejoblíbenější střediska v České republice.


Více o letošních novinkách ZDE!

Nejlevnější lyžařský balíček na Lipně

Půjčovna Intersport Rent připravila v letošní sezóně nejlevnější lyžařský balíček na Lipně. Pokud si půjčíte lyžařské vybavení, obdržíte slevu ve výši 25 % na skipas, a to v délce výpůjčky. Půjčovna ještě k tomu snížila ceny lyžařského vybavení pro děti do pěti let.


Více o INTERSPORT Rent balíčku zde!

Nad očekávání výhodná dovolená s LIPNO CARD

Karta hosta LIPNO CARD, unikátní projekt podporující návštěvníky Lipna, zlevní vícedenní skipasy o 20 procent. Ještě výraznější slevu na skipas mohou čerpat lyžaři, kteří si pro lyžařské vybavení zajdou do půjčovny Intersport Rent, umístěné v Chatě Lanovka u velkokapacitního parkoviště.


Více o LIPNO CARD zde!

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.