Číslo: 25 | Datum: 8. ledna 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Ve Skiareálu vystoupí Nightwork

Hlavní hvězdou letošního ročníku Škoda parku 2013, který se ve Skiareálu Lipno uskuteční v neděli 27. ledna, bude populární skupina Nightwork. Programem budou provázet moderátoři Adéla Gondíková a Martin Dejdar.


Více o akci zde!

Leden ve znamení slev – s Lipno Card až 20 %

Slevu 20 % na tří a vícedenní skipas mohou využít všichni lyžaři, kteří se buď ubytují v Lipně nad Vltavou, nebo si pořídí speciální kartu hosta Lipno Card. Rozhodli jsme se tak podpořit ubytované v našem skiareálu. 


Více o lednových slevách zde!

Z lyží do korun stromů, z lyžáků do bot

Nová půjčovna speciálních bot a úschovna lyží a lyžáků, která funguje na vrcholu Kramolína, usnadňuje lyžařům přístup na Stezku korunami stromů Lipno.


Více o Stezce a půjčovně bot zde!

Nejlevnější lyžařský balíček na Lipně

Půjčovna Intersport Rent připravila v letošní sezóně nejlevnější lyžařský balíček na Lipně. Pokud si půjčíte lyžařské vybavení, obdržíte slevu ve výši 25 % na skipas, a to v délce výpůjčky. 


Více o balíčku zde!

Bobování ve Foxparku a Vítání hostů

Nový koncept osvědčeného výukového hřiště Foxpark kapitána Lipánka si okamžitě oblíbili hosté Skiareálu Lipno. Každou sobotu zde probíhají odpoledne soutěže a každý den je prostor otevřen i pro večerní lyžování od 18 do 20 hodin.


Více o Foxparku zde!

S LIPNO CARD získáte slevy nejen na Lipně

S LIPNO CARD lze po celý rok čerpat slevy na téměř 50 služeb a to nejen na Lipně. V zimě kartu využijte při koupi služeb Skiareálu Lipno, na Stezce korunami stromů či Bobové dráze a na mnoha dalších místech.


Více o slevách s LIPNO CARD zde!

Informace o Lipně najdete i na Facebooku

Vedle internetových stránek vám přinášíme spoustu novinek a aktuálních informací na facebookových profilech. Chcete-li být in a mít stále čerstvé informace, staňte se našimi fanoušky. Sledujte FB Lipensko, Bruslení na Lipně, Lipno bez bariér, Skiareál Lipno a Stezka korunami stromů Lipno.


Lipno pro ŠKOLY / Lipno pro FIRMY

Plánujete pro žáky/studenty vaší školy nebo pro váš tým či klub sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz, výlet, školu v přírodě? Chcete stmelit pracovní team, zintenzivnit teamovou spolupráci, vzdělat své zaměstnance, odměnit obchodní partnery či zákazníky?


Máme pro vás jedinečné nabídky!

Rezervujte si ubytování na Lipně

Chystáte se na Lipno? Pak neváhejte a rezervujte si ubytování již nyní. Zprostředkování ubytování je bezplatné.


Přehled ubytovacích kapacit naleznete zde!

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.