Číslo: 29 | Datum: 14. února 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Karta hosta LIPNO CARD zpříjemní zimní pobyt

Karta hosta LIPNO CARD nabízí nejrůznější slevy a výhody při čerpání služeb nejen na Lipně. Slevy u zimních služeb typu skipasy, lyžařský servis či velmi zajímavá sleva na skipas ve výši 25% při zapůjčení lyží v INTERSPORT Rent...


Více o slevách LIPNO CARD

Kartu lze využívat až do konce října 2013 a zdaleka ne jen na Lipně

LIPNO CARD, kterou získá návštěvník Lipna v zimní sezóně, lze využívat až do konce října. Na začátku dubna budou na kartu automaticky nahrány nové služby letního charakteru.


Celý článek

Stezka korunami stromů na LIPNO CARD

Chystáte se na návštěvu jediné a jedinečné Stezky korunami stromů? Pak si s sebou nezapomeňte vzít LIPNO CARD. S kartou totiž získáte ke každé zakoupené jízdě tobogánem jednu jízdu zdarma...


Více o Stezce korunami stromů Lipno

Chcete LIPNO CARD pro své zaměstnance?

LIPNO CARD lze využít i jako zaměstnanecký benefit. Jsme schopni pro vaše zaměstnance nahrát na kartu služby dle vašeho výběru. Navíc dle počtu odebraných karet a služeb jsme schopni vám připravit individuální nabídku služeb s vyššími slevami.


Více o zaměstnanecké LIPNO CARD

Kde LIPNO CARD získáte?

LIPNO CARD můžete zdarma získat u svého ubytovatele, pokud je tento do systému zapojen.


Kde jinde LIPNO CARD získáte

LIPNO bude od jara do podzimu žít kulturními a sportovními akcemi

Přemýšlíte o termínu vašeho pobytu na Lipně? Pak si vás dovolíme inspirovat a nabídnout nespočet zajímavých akcí, které pro vás na jaro, léto i podzim připravujeme.


Seznam lipenských akcí zde

A nezapomeňte si svůj pobyt rezervovat již nyní

Chystáte se na Lipno a máte zájem o ubytování? Infocentrum Lipno vám nabízí bezplatné zprostředkování ubytování nejen v Lipně nad Vltavou ale i v jeho okolí.


Rezervujte si svůj pobyt na Lipně

Těšíme se na vás. Na Lipně sezóna nikdy nekončí!


© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.