Číslo: 30 | Datum: 1. března 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Na cestu na Lipno přibalte foťák a vyhrajte jednu z lákavých cen

Společnost LIPENSKO vyhlásila fotosoutěž na téma LIPNO BAVÍ – Zima na Lipně. Ti, kteří během svého pobytu na Lipně pořídí zajímavé fotografie a přihlásí je do soutěže, mohou vyhrát lákavé ceny.


Více o soutěži

Jarní pohoda ve Skiareálu Lipno

Nehledě na měsíc v zimní sezóně, výšku sněhu či aktuální počasí panuje vždy pohoda ve Skiareálu Lipno, jediném pětihvězdičkovém středisku na jihu Čech a jediném areálu v první desítce českých středisek, který leží mimo Krkonoše...


Celý článek

Lyžařská škola Skischool Lipno šetří čas, nervy i peníze

Čas, nervy i peníze šetří rodičům lyžařská škola Skischool Lipno. Potvrzují to nejen instruktoři, kteří zde pracují a patří mezi špičku v České republice, ale i odborníci...


Více o lyžařské škole

S LIPNO CARD se lyžování vyplatí

Karta hosta LIPNO CARD, unikátní projekt podporující návštěvníky Lipna, zlevní od 10. března dvou a vícedenní skipasy ještě o dalších 20 procent oproti ceníku. Za dvoudenní skipas zaplatí dospělý lyžař jen 560 korun, místo obvyklých 700 korun.


Další výhody LIPNO CARD

Ze Stezky korunami stromů Lipno dohlédnete až do vzdálenosti 200 km

Až do dálky 200 kilometrů je vidět z vyhlídkové věže Stezky korunami stromů Lipno, která je součástí areálu. Z vyhlídkové věže tak lze vidět nejen celé lipenské jezero, ale i Novohradské hory a vrcholky Alp...


Celý článek

Poslední zimní Den s handicapem bude 16. března 2013

Připravili jsme pro vás bohatý program: ukázka monoski a jízda s instruktorem, instruktáž rodičů pro samostatnou jízdu s dítětem na monoski, lyžování nevidomých s instruktorem... A navíc zdarma návštěva Bobové dráhy Lipno, Aquaworldu Lipno, kde je nainstalovaný bazénový zvedák a vstup na Stezku korunami stromů Lipno.


Kalendář akcí

Březen bude na Lipně patřit dětem – Miniobřáček Open a Lipno dětem

MINIOBŘÁČEK OPEN – super závod otevřený pro hosty Skiareálu Lipno se bude konat 17. 3. 2013. LIPNO DĚTEM aneb těšíme se na Velikonoce se bude konat 30. března 2013


Více info o obou akcích

HOPSÁRIUM od léta i v Lipně nad Vltavou

Od února prochází horní prostory vodního ráje Aquaworld Lipno rekonstrukcí, a stávající služby dětského koutku jsou přesunuty do dětského koutku nacházejícího se v Landal Marina Lipno.


Více o novém Hopsáriu

LIPNO BAVÍ…

Na letní sezónu jsme pro vás připravili neskutečné množství sportovně zábavních akcí, o kterých vás budeme průběžné informovat. Věříme, že už nyní plánujete dovolenou či alespoň pobyt na prodloužený víkend u nás na Lipně. Tak si nezapomeňte rezervovat ubytování už teď. Infocentrum Lipno vám jej bezplatně zprostředkuje.


Rezervujte si své ubytování včas!

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.