Číslo: 31 | Datum: 14. března 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

ROZHODUJETE SE KAM NA ŠKOLNÍ VÝLET ČI VÍCEDENNÍ KURZ? ZVOLTE LIPNO!


Motivační den pro zástupce škol

Na 24. dubna jsme pro zástupce škol připravili aktivitami nabitý program, jehož cílem je ukázat, co vše Lipno nabízí pro realizaci školních výletů či kurzů. Pokud máte zájem se motivačního dne zúčastnit, napište na skoly@lipno.info, na začátku dubna pak bude vše zájemcům zaslán podrobný program.

www.lipno.info


Připravíme pro vaše žáky/studenty nezapomenutelné programy

Pro vaše žáky/studenty rádi připravíme komplexní nabídku pro:

 školní pobyty po celý rok, sportovní soustředění, adaptační kurzy, školy v přírodě, školní výlety, zimní lyžařské kurzy

www.lipno.info


Od jara do zimy máme školám co nabídnout

Pro váš školní výlet či pobyt sestavíme program aktivně vzdělávacího charakteru, a to kdykoli během celého roku. Lipno nabízí širokou škálu aktivit, a to včetně doprovodných služeb...


Nabídka zde

Naše služby nejen pro školy jsou komplexní

Zajistíme:

  • ubytování vhodné právě pro děti, mládež a sportovce v odpovídající cenové hladině
  • stravování včetně pitného režimu
  • prostory pro výuku včetně technického vybavení a didaktických materiálů
  • dopravu v místě
  • doprovodný program a volnočasové aktivity
  • 1 doprovod na každých 10 žáků/studentů zdarma (u Stezky korunami stromů 2x doprovod na 25 žáků/studentů zdarma)


Didaktické listy prověří získané znalosti

Co nového se účastníci školního výletu dozvěděli a jak moc se jim informace vryly do paměti, můžete zjistit pomocí didaktických listů, které jsme pro vás připravili. Více zde. Uvidíte, že jste výletem na Lipno spojili příjemné s užitečným – nové informace, rozšířené vědomosti a zároveň nové zážitky získané aktivním vyžitím i zajímavým odpočinkem – to je to, o co odjedete z Lipna bohatší.

Didaktické listy


Myslíme i na handicapované žáky/studenty

V rámci projektu LIPNO BEZ BARIÉR si na Lipně užijí pobyt i handicapovaní žáci/studenti. Nabízíme ubytování v bezbariérových apartmánech, kvalitní sportovní vybavení, vyškolené instruktory, sportovní a volnočasové aktivity dostupné handicapovaným (Bobová dráha, Aquaworld Lipno, Stezka korunami stromů ad.)

www.lipnobezbarier.cz


Zemská výstava 2013

Historicky první přeshraniční výstava na území Jihočeského kraje otevře své brány v dubnu a potrvá až do listopadu letošního roku. Součástí výstavy jsou expozice v jihočeských městech Český Krumlov a Vyšší Brod a hornorakouských městech Freistadt a Bad Leonfelden...


Více o Zemské výstavě 2013

Připravujete pro své žáky/studenty vícedenní školní výlet či kurz

Pak neváhejte kontaktovat Infocentrum Lipno, kde vám pomohou s výběrem vhodného ubytování. Komplexní nabídku ubytování naleznete zde, popř. pošlete poptávku na skoly@lipno.info. Infocentrum Lipno je zde pro vás po celý rok.

Ubytování na LIPNĚ


© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.