Číslo: 36 | Datum: 3. června 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

LIPNO je Evropskou excelentní destinací 2013

Lipno zvítězilo v 7. ročníku soutěže EDEN - European Destination of ExcelleNce se svým unikátním produktem LIPNO BAVÍ, resp. LIPNO BEZ BARIÉR. Soutěž, do které se zapojilo více jak 20 evropských zemí, vyhlásila Evropská komise – tématem letošního ročníku bylo Cestování bez bariér.


Celý článek

LIPNO DĚTEM aneb Den s integrovaným záchranným systémem 8. června na Lipně

Přijďte si s námi užít další dětský den na Lipno, tentokrát s Integrovaným záchranným systémem. Na své si v tento den přijdou nejen děti, ale i dospělí.


Více informací o akci

Den s handicapem 8. června na Lipně

První z řady letních akcí pro handicapované se bude v Lipně nad Vltavou konat 8. června. Připraveny jsou pro vás tandemová kola, handbiky, elektročlun. Můžete se projet lanovkou, navštívit Stezku korunami stromů, Aquaworld či Bobovou dráhu. A to vše zdarma.

Více informací zde


Stezka korunami stromů Lipno je ideálním cílem školního výletu

Přemýšlíte, kam jet na školní výlet? Jak spojit zábavu se vzděláním? Navštivte Stezku korunami stromů Lipno, která je jediná v České republice. Procházka mezi korunami stromů, jejíž součástí jsou adrenalinové a didaktické zastávky, vaše žáky a studenty bude nejen bavit...


Celý článek

Svět rodinné zábavy HOPSÁRIUM od června na Lipně

Novinkou letošní letní sezóny je Hopsárium Lipno, které bude otevřeno od června ve vodním ráji Aquaworld Lipno. Jde o krytou vytápěnou halu s velkou prolézačkou s překážkami, střílecími děly, skluzavkou přes dvě podlaží...


Celý článek

Prázdniny zahájíme Slavnostmi dřeva a Letní Letnou

Jakou jinou slavnost na dřevěné Stezce korunami stromů byste čekali? Dřevo, dřevo a zase dřevo je ústředním tématem slavností, které se budou konat 29. a 30. června.

Od 30. 6. do 6. 7. bude Lipno hostit festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. Centrální parkoviště bude místem skvělé zábavy celých 7 dnů.


Podrobnosti o obou akcích najdete zde

Unikátní výstava "UJÍŽDÍME NA LEGU" v Lipně nad Vltavou

Až do 30. září můžete navštívit výstavu LEGO modelů ve SportAreně Lipno (areálu LIPNO Point). Na ploše 650m2 uvidíte ojedinělé modely našich hradů a zámků...


Více o výstavě

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.