Číslo: 37 | Datum: 25. června 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Prázdniny začínají na Lipně Slavnostmi dřeva a Letní Letnou

Zahájení letních prázdnin bude na Stezce korunami stromů ve velkém stylu. Poslední červnový víkend zde totiž proběhnou Slavnosti Dřeva, exhibice mistra Evropy a vicemistra Světa Martina Komárka v timbersportu a unikátní koncerty Ivy Frühlingové...


Celý článek

LIPNO SPORT FEST 2013 znovu na Lipně

Od soboty 17. do neděle 25. srpna Lipno nad Vltavou ožije díky druhému ročníku sportovně kulturní akce s názvem LIPNO SPORT FEST. Vedle divácky atraktivních akcí jako je Mistrovství České republiky v triatlonu či dálkovém plavání...


Celý článek

Lipenský KOLO-toč

28. září si užijí všichni příznivci cyklistiky a in-line bruslení. Připravili jsme pro ně Lipneský KOLO-toč. Pojedeme z Lipna nad Vltavou do Frymburka, odtud přívozem do Frýdavy a přes Přední Výtoň zpět do Lipna nad Vltavou. Vítáni jsou všichni – mladí i starší, sportovci i nesportovci. Pro ty nejmenší pak budou připraveny hry a soutěže.


O akci vás budeme informovat na www.lipno.info

Sobotní večerní koncerty na Stezce korunami stromů

Plánujete výlet na Stezku korunami stromů a máte rádi nevšední zážitky? Pak vyrazte na Kramolín v sobotu večer! V průběhu léta tu na vás každou sobotní noc bude čekat nejenom příjemné a romantické osvětlení, ale také doprovod komorní hudby.


Celý článek

Nové koloběžky nabízí z jízdy požitek

Dalších 10 koloběžek jsme přikoupili k těm stávajícím, které si můžete půjčit na vrcholu Kramolína.


Více o půjčovně koloběžek

Na Lipno si kolo nevozte, stačí si jej půjčit

S výhodnou nabídkou půjčení kola, kterou jinde na Lipně nenajdete, přišla půjčovna Intersport Rent. Jízdní kolo špičkové kvality si tu můžete půjčit jen za 192 Kč na den a k tomu dostanete ZDARMA kartu hosta LIPNO CARD...


Celý článek

K pobytu v kempu Stezka korunami stromů nebo Aquaworld zdarma

Pokud se ubytujete v Campingu Lipno Modřín na pět nebo šest dní, rozhodně neprohloupíte. Každí dva platící hosté obdrží od nás k pobytu jeden vstup na Stezku korunami stromů zdarma při ubytování na šest nocí, nebo dvouhodinový vstup do vodního ráje Aquaworldu Lipno zdarma při pobytu na pět nocí.


Camping Lipno Modřín

S LIPNO CARD je pobyt na Lipně mnohem výhodnější

Pobyt na Lipně a výlety do okolí vám zpříjemní karta hosta LIPNO CARD. Tu lze u smluvních ubytovatelů získat zdarma nebo zakoupit v prodejních místech za 79 Kč. S kartou lze čerpat slevy a výhody u 70 služeb nejen kolem lipenského jezera, ale například i jihočeských městech...


Celý článek

Navštivte Infocentrum Lipno

Infocentrum Lipno, které se nachází na lipenské promenádě, je pro vás otevřeno každý den od 9.00 do 19.00 hodin. Získáte zde odpovědi na otázky týkající se turistické nabídky Lipna a okolí, zakoupíte zde noviny, turistické suvenýry a dárky, pohlednice, mapy ad. Zároveň Vám Infocentrum Lipno rádo a ochotně pomůže s výběrem i rezervací ubytování - stačí si vybrat na internetu www.lipno.info nebo napsat na infocentrum@lipno.info.

Těšíme se na vás!


© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.