Číslo: 43 | Datum: 17. říjen 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Říjnové podzimní prázdniny na Lipně

Pro všechny, kteří se chystají o podzimních prázdninách, tj. od 26. do 30. října na Lipno, máme speciální nabídku 1 + 1 zdarma. Active Park Lipno (Lanová dráha, Aquaworld, Bikepark a Lanový park), Hopsárium a Stezka korunami stromů výhodně!

Podrobnosti o akci 1 + 1 ZDARMA

Lipno má rádo děti! Připravilo pro ně dvě zajímavé akce

26. října zveme především děti na LIPNO DĚTEM ANEB LIPENSKÝ HALLOWEEN. Od 13.00 do 17.00 jsme pro všechny děti připravili zábavné odpoledne se soutěžemi zakončené opékáním buřtů u Janusovské lampy. A 7. prosince se pak v rámci 3. ročníku akce LIPNO DĚTEM – LIPENSKÝ PERNÍČEK začneme společně těšit na Vánoce.

Sledujte kalendář akcí!

Přípravy na zimu ve Skiareálu Lipno vrcholí

Technická četa Skiareálu Lipno již začala s instalacemi přepravních koberců ve Foxparku kapitána Lipánka, dokončuje servisní práce na sněžných kanonech a i nadále provádí revizi a opravy lanových drah Promenádní a Střecha, které přes léto nejsou v provozu.

Celý článek

Pohodu rodinného lyžování zažijete jen ve Skiareálu Lipno - zimní sezóna na Lipně bude opět velkolepá

Se spoustou novinek přichází Skiareál Lipno do letošní zimní sezóny 2013/2014. Lyžaři se mohou těšit na věrnostní systém, slevy s kartou hosta LIPNO CARD, elektronický skipas, rozšíření možností zážitkového lyžování a apres ski aktivit.

Letošní novinky ve Skiareálu Lipno

Barvy podzimu si nejlépe užijete ze Stezky korunami stromů

Stezka korunami stromů Lipno je ideálním cílem pro podzimní výlety. Je otevřena denně, v říjnu od 10.00 do 18.00 hodin a v listopadu pak od 10.00 do 16.00 hodin. Od pátku do neděle pak především děti potěší přítomnost Lišáka Foxe!

Celý článek

LIPNO CARD s nabídkou zimních služeb již od 1. listopadu 2013

Od 1. listopadu 2013 platí nová LIPNO CARD, se kterou lze čerpat slevy na různé druhy sportovních, kulturních, gastronomických i zábavních služeb a aktivit nejen na Lipensku. S LIPNO CARD bude navíc velmi zajímavé lyžování ve Skiareálu Lipno.

Více informací o nové LIPNO CARD

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.