Číslo: 45 | Datum: 13. prosinec 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Skiareál Lipno: Dostatek sněhu i zábavy

V sobotu 8. prosince zahájil Skiareál Lipno letošní zimní sezónu. Díky výkonnému zasněžovacímu systému dokázal vysněžit sjezdovky až do výšky půl metru, o další centimetry se postaral přírodní sníh.

Celý článek

Rozdali jsme za 16 dní 160 skipasů. Soutěže pokračují

Od 15. listopadu do 30. listopadu jsme na stránkách skiareálu Lipno a facebookovém profilu pořádali letošní první soutěž. Každý den jsme rozdali 10 skipasů, tedy celkem jich bylo za 16 dní 160.

Více o soutěžích

Kapitán Lipánek lyžuje na Lipně

Kapitán Lipánek vyndal lyže ze skříně a vyrazil lyžovat do Foxparku kapitána Lipánka ve Skiareálu Lipno – a už tu zůstane do konce zimní sezóny.

Celý článek

Lipenský žolík a Wi-Fi připojení zdarma

Peníze všem ušetří novinka – tzv. Lipenský žolík. Odměnili jsme všechny naše věrné zákazníky, kteří se na sjezdovky opakovaně vracejí. Připravili jsme pro ně Lipenského žolíka, což je věrnostní skipas, který bude mít lyžař celou sezónu u sebe.

Více o výhodách

S LIPNO CARD UŠETŘÍTE za skipasy i v půjčovně Intersport rent

Skiareál Lipno se v letošní sezóně ještě více rozhodl podpořit kartu hosta LIPNO CARD a vložil do ní slevy, při kterých ušetříte stovky korun při nákupu vícedenního lyžování.

Celý článek

Půjčení bot na stezku zdarma

Chcete spojit lyžování na Lipně s návštěvou Stezky korunami stromů Lipno? U horní stanice lanové dráhy můžete bezplatně využít úschovnu lyží, ve které Vám zdarma zapůjčí i kvalitní outdoorovou obuv.

Více o půjčovně obuvi

Doprava na Stezku korunami stromů Lipno zdarma

Během zimní sezóny se lze ke Stezce korunami stromů Lipno dostat buď značenou turistickou trasou, která začíná na centrálním parkovišti nebo zdarma speciálním autobusem, tzv. Stezkabusem.

Celý článek

Sobotní punč

Každou sobotu během zimní sezóny bude prohlídka Stezky korunami stromů Lipno zpříjemněna nabídkou punče zdarma. Užijete si jedinečnou zimní atmosféru tichého lesa, okusíte jedinečné výhledy a zároveň se zahřejete výborným punčem.

www.stezkakorunamistromu.cz

LIPNOgastro má vlastní webové stránky!

Najdete je zcela nepřekvapivě na adrese www.lipnogastro.cz a vytvářeli jsme je za účelem poskytnout vám komplexní informace o našich službách, provozech a také možnostech stravování pro skupiny i jednotlivce.

Celý článek

Máte zájem o ubytování na Lipně? Obraťte se na Infocentrum Lipno

Infocentrum Lipno zprostředkuje ubytování, a to bez jakéhokoli poplatku! Platíte tedy stejnou cenu, jakou byste zaplatili přímo u ubytovatele. Stačí, když si vyberete z nabídky ubytovacích kapacit zde nebo napíšete své požadavky na ubytování přímo na infocentrum@lipno.info. Lipno baví! Proto doporučujeme rezervovat si ubytování včas!

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.