Číslo: 47 | Datum: 10. února 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Sněhová jistota ve Skiareálu Lipno

Dostatek sněhu na sjezdovkách, kompletní areál v provozu a plná přepravní kapacita. Tak to ve zkratce vypadá v únoru ve Skiareálu Lipno. Lyžaři mají k dispozici všechny sjezdovky o délce téměř 8,3 kilometru. To je nejvíce na Šumavě a podmínky tu jsou nejlepší v České republice.

Celý článek

Na Lipně se v únoru nudit nebudete

Hned několik špičkových akcí připravil pro všechny lyžaře Skiareál Lipno v únoru. Těšit se můžete na zábavu, testování lyží, ochutnávky a další atrakce, které zpestří pobyt na lyžích u lipenského jezera. Tou největší je s ČT Sport na vrchol.

Více o akci

Přijďte si na Stezku korunami stromů postavit sněhuláka

Každý únorový čtvrtek si můžete mezi 13. a 15. hodinou přijít na Stezku korunami stromů postavit sněhuláka. Na všechno bude dohlížet lišák FOX a každý sněhulák bude odměněn malým dárkem. Stavět se bude v posledním patře věže. Sníh je zajištěný!

www.stezkakorunamistromu.cz

Výhodná zimní dovolená s LIPNO CARD

Chystáte se strávit zimní dovolenou na Lipně? Pak určitě nezapomeňte využít slevy, které vám nabízí karta hosta LIPNO CARD. V únoru je sleva ve Skiareálu Lipno 5 % na zakoupení skipasu od 1,5 dne a pokud si také zapůjčíte lyžařský set v půjčovně INTERSPORT RENT, vyjde vás skipas ještě o 10 % levněji.

Více o slevách LIPNO CARD

Vymazlená skicrossová dráha

Díky skvělým sněhovým podmínkám jsme mohli připravit naši chloubu – skicrossovou dráhu. Nachází se na sjezdovce Školní a je ještě lépe postavená, než ta loňská. Najdete tu řadu překážek, jejichž zdolání znamená pro všechny lyžaře, zejména pak děti, mírný adrenalin a velkou zábavu.

Celý článek

Děti při výuce hledají poklad a dostávají lyžařský deníček

Lipenská lyžařská škola Skischool Lipno patří mezi nejlepší v České republice. Každý den se o začínající i pokročilé lyžaře stará přes 120 certifikovaných instruktorů, kteří pravidelně v průběhu sezóny procházejí dalšími náročnými doškolovacími kurzy.

Celý článek

Lipánek baví děti na Lipně

Kapitán Lipánek vyndal lyže ze skříně a vyrazil lyžovat do Foxparku kapitána Lipánka ve Skiareálu Lipno. Zde je každý den a pomáhá tu všem malým lyžařům s výukou. Stará se také o dobrou zábavu a pohodu například při pravidelných sobotních apres ski pro děti.

Celý článek

Fotosoutěž o školní výlet na Lipno zdarma!

Že je Lipno rájem školních lyžařských výcviků, o tom není pochyb, ale co nabídnout má také od jara do podzimu! Vyberte svou nejlepší třídní fotku z některé předešlé akce na Lipně a zapojte se se svou třídou do soutěže o školní výlet zdarma.

Více o soutěži

Lipenský vzkaz budoucím generacím v Hříbku

Ve Sportbaru Hříbek věšíme prázdné lahve od Bohemia sektu na náš strop. Že nevíte, o co jde? Lipenský vzkaz budoucím generacím patří mezi naše letní novinky, které jsme připravili pro vás všechny a zejména ty, kteří neopovrhnou sklenkou (ba přímo lahvinkou :-)) dobrého sektu...

Celý článek

LIPNO baví – sledujte kalendář akcí!

Ačkoli zima je v plném proudu, již nyní bychom vás chtěli pozvat na řadu akcí, které se budou konat od jara do podzimu na Lipně. Plánujte, těšte se a hlavně si nezapomeňte rezervovat ubytování!

Zde jsme pro vás připravili několik typů na zajímavé akce

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.