Číslo: 53 | Datum: 10. července 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

LIPNO pro vás na letní sezónu připravilo spoustu novinek.

U nás se nudit nebudete!

Letní kurzy: Dopřejte vašim dětem zábavu a sami sobě zasloužený odpočinek. Chcete, aby se děti bavily, užily si den a ještě se něco navíc naučily? Právě pro vás a vaše potomky jsme připravili novinku v podobě letních kurzů. O vaše děti se postarají naši lektoři a instruktoři, kteří dbají na bezpečnost a učí hravou formou. Stačí si jen vybrat z naší nabídky, o vše ostatní se postaráme. Kurzy si můžete zakoupit na pokladnách INTERSPORT Rent v Kapitanátu, INTERSPORT Rentu v Chatě Lanovka, v půjčovně koloběžek nebo v Lanovém parku.

LIPNO na plný proud: Rozšířili jsme naši nabídku elektročlunů a elektrokol o další prostředek. V půjčovně INTERSPORT Rent v Chatě Lanovka (v bezprostřední blízkosti centrálního parkoviště) máte nově možnost zapůjčit si elektroskútr a bez jakékoli námahy tak poznat okolí Lipna. Více o půjčovnách.

Poklad lišáka Foxe: Každou prázdninovou sobotu a neděli od 10.00 do  12.00 hodin probíhá u Lanového parku soutěž v hledání Pokladu lišáka Foxe –hlavně děti mohou společně s lišákem hledat číselnou kombinaci, která jim otevře truhlici s pokladem. Co se v ní nachází, to musí každý zjistit sám!

Ranní rozcvičky s lišákem Foxem: Každý den od 9.00 hodin probíhají v kempu Modřín ranní rozcvičky s lišákem Foxem a  navíc jsou zde nejen pro hosty kempu připraveny dopolední a odpolední animační programy a různé aktivity (slackline, lukostřelba, přetahování s Foxem a jiné).

Vše o naší nabídce naleznete na www.lipnoservis.cz.

Stezka korunami stromů oslaví 2. narozeniny

Rádi bychom vás pozvali na oslavu 2. narozenin Stezky korunami stromů na Lipně. V neděli 20. července 2014 čeká návštěvníky na Stezce den plný zábavy, her a soutěží. Vystoupí také známá kapela studentů pražského Jedličkova ústavu The Tap Tap.

Více o narozeninové akci

Večerní koncerty každé úterý na Stezce korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů pořádá každé letní úterý oblíbené koncerty. Návštěvníci se mohou těšit na prodlouženou otevírací dobu do 23 hodin i na interprety napříč různými žánry. Uslyší indie folk, world music, jazz či irskou hudbu, chybět nebude ani klasická hudba, například v podání Jihočeského kvarteta...

Celý článek

Největší a nejdelší lipenská akce LIPNO SPORT FEST se blíží

3. ročník LIPNO SPORT FESTu se bude konat od 23. do 31. srpna v Lipně nad Vltavou. Těšit se můžete na bohatý sportovní a kulturní program. Devítidenní akce vyvrcholí v pátek 29. 8. velkou audiovizuální show Vltava žije. Detailní program naleznete zde. Letos je opravdu nabitý!

Unikátní výstava „Ujíždíme na kostkách“ ve SportAreně Lipno

Až do 30. září můžete ve SportAreně Lipno v Lipně nad Vltavou navštívit výstavu „Ujíždíme na kostkách“. Na ploše 1.300 m2 najdete modely českých hradů, zámků a architektury, interaktivní modely a mnoho dalšího...

Celý článek

S LIPNO CARD bude vaše dovolená zábavnější a výhodnější

Karta hosta LIPNO CARD vám zajistí spoustu výhod během vašeho pobytu na Lipně. Kartu dostanete u vybraných ubytovatelů zdarma, či si ji můžete v prodejních místech zakoupit za 79 Kč. Navíc: s tou samou kartou si pak budete moci užívat i v zimě!

Tip LIPNO CARD na červenec

LIPENSKO na síti Facebook

Přidejte se mezi naše fanoušky na síti facebook. Pravidelně aktualizovaný profil o dění na Lipně se soutěžemi a slosování o ceny. Těšíme se, že s vámi na profilu LIPENSKO budeme sdílet novinky a zážitky.

facebook.com/lipensko

Navštivte Infocentrum Lipno

Infocentrum Lipno, které se nachází na lipenské promenádě, je pro vás otevřeno každý den od 9.00 do 19.00 hodin. Získáte zde odpovědi na otázky týkající se turistické nabídky Lipna a okolí, zakoupíte zde animační programy, noviny, turistické suvenýry a dárky, pohlednice, mapy ad. Zároveň vám Infocentrum Lipno rádo a ochotně pomůže s výběrem ubytování - stačí si vybrat na internetu nebo napsat na infocentrum@lipno.info. Těšíme se na vás.

Grilování, hamburgery, country i jazz

Slíbili jsme vám novinky na léto a jsme rádi, že vám je můžeme servírovat pěkně jednu za druhou. Po lákání vás na piknikové hodování s piknikovými koši z Paluba Baru vás nyní zveme na naše prázdninové akce!

Více o akcích

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.