Číslo: 56 | Datum: 10. října 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Podzimní prázdniny prožijte na Lipně

Babí léto přišlo sice na Lipno později, zato je krásnější. Listnaté stromy změnily barvu, ranní inverzní počasí přímo vybízí k návštěvě Stezky korunami stromů, odkud je překrásný pohled na mlhou zalitá údolí a pěší procházky či výlety na kole jsou neopakovatelné.

Celý článek

V říjnu bude patřit Lipno opět dětem

25. října zveme všechny děti i jejich rodiče na akci LIPNO DĚTEM aneb velká podzimní výprava s pečením buřtů.

Více o akci

Na Lipno za gastronomií

Podzim je ideálním obdobím pro návštěvu Lipna. Zmizely davy turistů a šumavská příroda se ukazuje v celé své kráse. Vedle všech barev a vůní, jež vás na Lipně obklopují, můžete narazit i na podzimní chutě. A to každý víkend v Restauraci Lanovka, kterou najdete hned u centrálního parkoviště v budově Chaty Lanovky.

Celý článek

Nové sjezdovky, více zábavy, sněhová jistota

V letošní zimní sezóně bude lyžování ve Skiareálu Lipno komfortnější, bezpečnější a hlavně zábavnější než doposud. Lyžaři se mohou těšit na nové sjezdovky a více zábavy. Zařaďte se mezi ně i vy a rezervujte si pobyt včas.

Novinky ve Skiareálu

Unikátní metoda byla při stavbě sjezdovky použita poprvé

Metoda, která je v České republice zcela ojedinělá a unikátní, byla použita při stavbě nové Jezerní sjezdovky ve Skiareálu Lipno. Jde o šetrné frézování pařezů do hloubky asi 20 cm pod terén, kdy nedochází k masivnímu zásahu do přírody jako při klasickém trhání pařezů těžkými stroji.

Celý článek

Na nové sjezdovky s celosezónním skipasem

Nabízíme vám jedinečnou možnost pořídit si celosezónní skipas výhodnější oproti ceníkům. Využívat tak budete moci všechny letošní novinky bez omezení. Pokud si jej koupíte do konce listopadu, získáte slevu ve výši 20%.

Celý článek

Stezka korunami stromů Lipno láká seniory

Krásy Lipna přijíždějí v tomto ročním období, které na Lipně patří k nejkrásnějším, obdivovat senioři, kteří vystřídali rodiny s dětmi. Návštěvníci nad 65 let navíc mají zlevněné vstupné ve výši 120 korun.

Celý článek

Zimní dovolená s LIPNO CARD

Už jste si naplánovali zimní dovolenou na Lipně? Neváhejte a rezervujte si váš pobyt ještě dnes! Obraťte se na Infocentrum Lipno, kde vám rádi s výběrem ubytování pomůžeme. Doporučíme vám správného ubytovatele, u kterého obdržíte unikátní kartu hosta LIPNO CARD a vaše dovolená na Lipně se bude ještě snazší, zábavnější a přívětivější pro vaši peněženku.

Více o výhodách s LIPNO CARD

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.