Číslo: 68 | Datum: 8. července 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Lipno Sport Fest – již v srpnu na Lipně!

Od 15. do 23. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 4. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou, které se letos zúčastní olympijské hvězdy a známí sportovci. 

Zúčastněte se také »

Novinka: Foxova in-line škola bruslení

Objevte s námi kouzlo in-line bruslení zábavnou formou her a cvičení. Svěřte Vaše děti do rukou profesionálních instruktorů, kteří Vašemu dítěti ukáží radost z bruslení. A nezapoměňte na Lipno Card se kterou máte 20% slevu.

Objevte kouzlo in-line bruslení »

Večerní koncerty na Stezce korunami stromů

Stezka korunami stromů má každé úterý prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23 hodin. Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, nebo prožít noční romantickou procházku v korunách stromů? Pak se vydejte některé prázdninové úterý na Stezku.

Koncerty na Stezce »

Stezka slaví 3. narozeniny

V pondělí 20.7. oslaví Stezka korunami stromů 3. narozeniny. Přijďte je oslavit s námi! Chybět nebude program pro malé i velké návštěvníky. Těšit se můžete na kejklířské divadlo Vojtána Vrtka a mnohé další.

Na co dalšího se můžete těšit?

Večery s živou hudbou a gastro specialitami

Protože k dobrému jídlu patří i dobrá písnička, zveme vás každé pondělí na jazzové večery na Paluba bar (Kapitanát, Marina Lipno) a vždy v pátek do kempu Modřín na grilované speciality a živou muziku ve stylu rock, folk, country. 

Nevolejte, nerezervujte, prostě přijďte! :-)

Hledáme jméno pro lipenskou rybu

Na Lipno doputovala Ryba a zalíbilo se jí zde natolik, že se rozhodla zůstat. A také se usmyslela, že bude těšit návštěvníky a vymýšlet spoustu her a dobrodružství pro děti i dospěláky. Než to však všechno propukne, chtěla by Ryba mít jméno.

Zasoutěžte si s rybou na Lipně

Soutěžíme s kostkami

Nahrávejte fotky a hlasujte pro nejlepší z nich, můžete vyhrát prodloužený víkend v Chatě Lanovka na Lipně zdarma, nebo další ceny. Soutěžíme do 20. srpna 2015, tak vyfoťte své ratolesti kdekoliv s Legem a pošlete nám fotografie do soutěže!

Kdo si hraje nezlobí, kdo se fotí vyhrává :-)

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.