Číslo: 69 | Datum: 6. srpna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zasportujte si na Lipně s českými olympioniky

Výběh s legendou běžeckého sportu Jarmilou Kratochvílovou, veslařský trénink s olympijským medailistou Václavem Chalupou, noční vyjížďka s olympioniky v čele s Jardou Volfem po Lipně a mnoho dalších sportovních kurzů.

Podrobný program

Lipno Sport Fest začne výběhem na Stezku

Nočním výběhem, nebo pohodovým výšlapem na unikátní Stezku korunami stromů zahájí tradičně letošní již čtvrtý ročník Lipno Sport Festu. Na vrcholu čtyřicetimetrové věže čeká každého účastníka malé občerstvení.

Více info o výběhu na Stezku

VIP hosté: Otesánek, Šípková Růženka a další

Kromě olympioniků a známých českých sportovců přivítáme na letošním ročníku i další VIP hosty. Budou je milovat hlavně všechny děti. Ty se totiž setkají s Otesánkem, Šípkovou Růženkou, Starým Vlkem nebo Kašpárkem.

Více info o hostech

Festival vyvrcholí unikátní audiovizuální show

Zážitek, na který se nezapomíná. To je tradiční audiovizuální show, na kterou se mohou těšit lidé v sobotu 22. srpna od 21.45 hodin v prostoru Přístavu Marina Lipno. 

Audiovizuální show Vltava žije

Pošli fotku, vyhraj nákup za tisíce

Soutěžte s letošním ročníkem Lipno Sport Fest a vyhrajte nákup za tisíce v lipenském Intersportu. Je to jednoduché. Stačí poslat do soutěže vaši fotografii se sportovní tématikou.

SOUTĚŽ s Lipno Sport Festem

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.